Ekonomi

THY hediye kart uygulaması başlattı! Sevdiklerinize yeni yıl, doğum günü gibi uçuş kartları hediye edebilirsiniz! THY hediye kart ile sevdiklerinizi mutlu edin

Türk Hava Yolları, yepyeni bir uygulamayla müşterilerinin karşısına çıkıyor. Daha iyi hizmet kalitesi ve ayrıcalıklı fırsatlarıyla uzun yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Türk Hava Yolları (THY) bu kez ‘Hediye Kart’ uygulaması ile yine müşterilerinin yüzünü güldürmeyi hedefliyor. Türk Hava Yolları’nın başlattığı ‘Hediye Kart uygulaması ile sevdiklerinize 10 farklı başlıkta hazırlanmış uçuş kartları hediye edebilecek ve onların yüzünü güldürebileceksiniz.

Türk Hava Yolları farkı ile Hediye Kartı uygulaması THY müşterilerini bekliyor. THY tarafından hayata geçirilen Hediye Kartı uygulaması ile THY yolcuları, sevdiklerine doğum günü, Anneler Günü ve yeni yıl gibi tam 10 farklı başlıkta hazırlanmış uçuş kartları hediye edebiliyor. THY’nin yolcularına sunduğu yeni uygulama merak konusu oldu. İşte Türk Hava Yolları Hediye Kartı uygulaması ile ilgili tüm merak edilenler…

THY HEDİYE KART UYGULAMASIYLA SEVDİKLERİNİZİ MUTLU EDİN

THY, Hediye Kart uygulaması ile yolcularına muhteşem bir imkan sağlıyor. Bu yeni uygulama sayesinde THY yolcuları, sevdiklerine yeni yıldan, Anneler Günü’ne 10 farklı konseptte hazırlanmış olan uçuş kartları hediye edebilecek. THY, bu yeni uygulaması ile dijital ve yenilikçi hava yolu algısına katkı sağlamak, marka imajına değer katmak ve seyahat deneyimini daha da zenginleştirmeyi amaçlıyor.

‘SEVDİKLERİNİZE DÜNYANIN ANAHTARINI HEDİYE EDEBİLECEKSİNİZ’

Yeni uygulamayla ilgili THY Basın Müşavirliği’nden detaylı bir açıklama geldi. Söz konusu açıklamada, THY misafirlerine seyahatlerinin her aşamasında ayrıcalıklı bir deneyim sunmak için çalıştıklarını vurgulayan THY Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, misafirlerinin memnuniyeti için yeni uygulama modellerini hayata geçirdiklerini aktardı. Bu uygulama ile THY misafirlerinin Hediye Kartı alarak sevdiklerine güzel sürprizler yapabileceğini söyleyen Olmuştur, ‘Misafirlerimiz, Türk Hava Yolları Hediye Kartı alarak bir anlamda sevdiklerine dünyanın anahtarını hediye edebilecek. Bu projenin 129 ülkeden taşıdığımız milyonlarca yolcumuz tarafından memnuniyetle karşılanacağından eminiz.’ dedi.

THY HEDİYE KART NASIL ALINIR?

THY’nin bu yeni projesinin ikinci fazında ise kurumsal firmaların müşterileri, çalışanları ve iş ortaklarına da ödül veya teşvik olarak verebilecekleri, Türk Hava Yolları uçuşlarında kullanılabilecek ön ödemeli ‘Kurumsal Hediye Kart’ ve THY yolcularının seyahatlerinde yaşayabilecekleri olası aksaklıkların telafisi için kullanılabilecek ‘Tazminat’ ve ‘Telafi Hediye Kart’ seçenekleri de uygulamaya alınacak. Şimdi ise THY’nin hayata geçirdiği ‘Hediye Kart’a nasıl ulaşılacağı merak ediliyor. THY Hediye Kart’a https://www.turkishhairlines.com/tr-tr/gift-cart/gif-card-price-theme/ linkinden erişim sağlayabilirsiniz.

Başa dön tuşu