Ekonomi

Araç sahiplerinin feleği şaştı! 00.00’dan önce depoyu fulleyin, benzin ve motorine okkalı zam gelecek

Araç sahiplerine kötü haber. Bu gece yarısından önce mutlaka depoları fulleyin. Çünkü okkalı zam geliyor. Benzin ve motorin tabelaları 00.00’da değişecek.

Araç sahiplerinin feleği şaştı! 00.00’dan önce depoyu fulleyin, benzin ve motorine okkalı zam gelecek. Brent Petrol fiyatlarında yaşanan artış ve döviz kurlarının da yüksek olması sebebiyle araç sahiplerine kötü haber geldi. Geçtiğimiz hafta peş peşe indirim haberleri ile Gündem olan benzin ve motorin fiyatları bu hafta ise zam haberleri ile konuşuluyor. Sektör kaynakları milyonlarca sürücüye Kara haberi duyurdu. Bu gece yarısından önce mutlaka depoları doldurun Çünkü benzin ve motorine ciddi zam geliyor. Peki, güncel akaryakıt fiyatları ne kadar? Benzine ne kadar zam gelecek? 12 Ocak 2023 güncel benzin ve motorin fiyatları haberimizde…

Dünyada Petrol fiyatlarında yaşanan artış aynı zamanda döviz kurlarında yaşanan dalgalanma Türkiye’de araç sahiplerine yakından ilgilendiriyor.com özellikle son dönemlerde indirim haberleri ile gündeme gelen motorin ve benzin fiyatlarına bu hafta zam haberleri geldi. Bu gece yarısı benzin ve motorin tabelaları değişiyor. Depoları doldurmak için gece yarısından önce istasyonlara gidin.00.01 itibarıyla benzin ve motorin fiyatları zamlı olarak satılacak. Peki, güncel akaryakıt fiyatları ne kadar? Benzin ve motorine ne kadar zam gelecek?

GEÇTİĞİMİZ HAFTA İNDİRİM HABERLERİ GELMİŞTİ

Benzin ve motorin fiyatları bir indirim bir zam haberi ile gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta benzin fiyatlarına peş peşe indirim yapılmış son indirim tarihi ise 11 Ocak 2023 olmuştu. Ancak bu gece yarısından itibaren benzin fiyatlarına 68 kuruş zam geliyor. Motorin fiyatları ile ilgili ise şu an için yeni bir zam haberi bulunmuyor. Sektör kaynaklarından alınan bilgiye göre gece yarısından itibaren benzin fiyatlarında tabela değişecek. Eğer benzin ya da motorini almayı düşünüyorsanız elinizi çabuk tutun.

MOTORİNE HENÜZ ZAM YOK

Brent Petrol fiyatlarında yaşanan artış döviz kurlarında yaşanan hareketlilik benzin ve motorin Fiyatlarını da yakından ilgilendiriyor. Bugün benzine zam haberi geldi. Motorin fiyatları ile ilgili ise şu an için bir değişiklik beklenmiyor. Şu an için LPG fiyatlarına da bir zam ya da indirim beklenmediği öğrenildi.

12 OCAK 2023 GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

Benzin fiyatlarına beklenen zam öncesinde 12 Ocak 2023 güncel benzin ve motorin fiyatları şöyle oldu;

İstanbul’da motorin litre fiyatı 22.07 liradan satılıyor.

Benzinin litresi ise ortalama 18.9 liradan satılıyor.

Başa dön tuşu