Ekonomi

Altını olanlar dikkat! Nasri Amcalar’dan sır gibi açıklama geldi!

Altın fiyatlarında yaşaman dalgalanma, 2022 yılının son zamanlarında yükseliş ivmesine yöneldi. Piyasa uzmanı Nasri Amcalar 2023 yılının ilerleyen zamanlarında altın hakkında sır gibi açıklamalarda bulundu. Bu sözleri kulak ardı edenler pişman olacak!

Altını olanlar dikkat! Nasri Amcalar’dan sır gibi açıklama geldi! Elinde altını olanlar ve altın almak isteyenler, gözünüzü kulağınızı dört açın! Piyasa uzmanı Nasri Amcalar’dan hiçbir yerde görülmemiş ve duyulmamış sır gibi açıklamalar geldi. Amcalar’ı dinleyen bu girmiş olduğu bu serüvenden en karlı çıkanlar olacak. Ancak sözlerini kulak ardı edenler değil olduğu yerde kalmak, yolundan dönmeze zarar bile edebilir!

Altın fiyatları 2022 yılında bu zamana kadar görülmemiş en yüksek zirvelere tanıklık etti ve yılın son gününde bile gram altın 1100’lü seviyelere gelerek yılı yeni rekor rakamla kapatmış oldu. Altın yatırımcıları ve düğün için gelin ve damada takı olarak altın almak isteyenler ise tetikte. Altın alışverişi yapabilmek için altının düşük seviyede olduğu zamanı gözlüyor! 1-2 lira arasında oynasa da bulunduğu seviyeden pek de öteye geçmeyen altın hakkında piyasa uzmanı Nasri Amcalar’dan devlet sırrı gibi yatırım sırrı geldi. Haberimizin bu kısmına kadar gelip devamını okumayanlar pişman olacak. Haberin sonuna kadar gidenler ise 2023 yılının en çok kazananı olarak anılacaklar!

ALTIN FIİYATLARININ GİDİŞATI NE OLACAK

Altın fiyatları konusunda 2023 yılının seyrinden bahseden Altın Piyasası Uzmanı Nasri Amcalar altın fiyatlarında yaşanan yükselişin devam edeceğini ve yılın ortalarında gram altın fiyatlarının 1500 TL ve civarlarında seyredeceğini ifade etti. Ancak Nasri Amcalar bu yarım yıllık serüvende altın fiyatları yükselişine devam ederken, zaman zaman ufak düşüşlerin olabileceğine de dikkat çekerek her düşüşün bir alım fırsatı olduğunu vurguladı.

ALTIN HİÇBİR ZAMAN KAYBETTİRMEZ

Altın piyasası uzmanı Nasri Amcalar, gram altın hakkında, “Gram altın için her zaman söylediğimiz gibi en güvenilir liman olduğunu sürekli olarak kanıtlamış olduk.” sözlerini kullandı. Geçtiğimiz yılın başlarında gram altının 800 TL ve civarında seyrettiğini ifade ederek, yılsonunda kapanışı 1100 TL ile yaptığına dikkat çekti. Nasri Amcalar gram altına olan güvenirliği bir kez daha görmüş olduk sözlerine de yer verdi.

Başa dön tuşu