Ekonomi

Akaryakıt fiyatları sert düşecek! Bu geceyi bekleyin, 00.00’dan sonra depoları doldurun

Akaryakıt indirimi müjdesi geldi. Benzin, motorin ve LPG fiyatları sert düşecek. Depoları fullemek için 00.00’ı bekleyin, büyük indirim geliyor.

Akaryakıt fiyatları sert düşecek! Bu geceyi bekleyin, 00.00’dan sonra depoları doldurun. Akaryakıt alacaklar, depoları dolduracaklar dikkat. Peşpeşe yapılan zamların ardından büyük indirim haberleri de gelmeye başladı. Brent petrol düşüyor, dolar kuru geriliyor. Akaryakıt indirimi geliyor. Depoları doldurmak için mutlaka gece yarısını bekleyin. Çünkü bezin ve motorine büyük indirim uygulanacak. Peki, benzin indirimi ne kadar olacak? Güncel benzin ve motorin fiyatları kaç TL?

Milyonları yakından ilgilendiren akaryakıt fiyatlarına ilişkin son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Brent petrol ve dolar kurundaki dalgalanma nedeniyle peşpeşe benzin ve motorin zamlarının ardından indirim haberleri gelmeye başladı. Araç sahibi olanlara Müjdeli Haber duyuruldu. Benzin ve motorine indirim geliyor. Peki güncel benzin ve motorin fiyatları ne kadar? Benzin ve motorin fiyatlarına indirim gelecek mi? motorin indirimi ne zaman yansıyacak?

MOTORİNE İNDİRİM BEKLENİYOR

Brent Petrol fiyatlarında hareketlilik sürerken motorine indirim Haberi geldi. Motorin grubunda 15 Kasım tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 1,56 TL indirim uygulanacak. İndirim bu gece yarısından itibaren pompa fiyatlarına yansıyacak. Yani vatandaşlar gece yarısından itibaren motorini indirimli alma fırsatı yakalayacak.

14 KASIM GÜNCEL BENZİN VE MOTORİN FİYATLARI

Motorin indirimi öncesi İstanbul İzmir ve Ankara’da güncel benzin ve motorin fiyatları merak konusu oldu. 14 Kasım 2022 güncel akaryakıt fiyatları şöyle;

İstanbul

Anadolu Yakası benzin fiyatı: 22,70 TL

Anadolu Yakası motorin fiyatı: 26,40 TL

Avrupa Yakası benzin fiyatı: 22,69 TL

Avrupa Yakası motorin fiyatı: 26,39 TL

Ankara

Benzin fiyatı: 22,84 TL

Motorin fiyatı: 26,50 TL

İzmir

Benzin fiyatı: 22,84 TL

Motorin fiyatı: 26,54 TL

Başa dön tuşu