Ekonomi

Ucuz ayçiçek yağı dönemi bitti BEDAVA devri başladı! O market 5 L ayçiçek yağını ücretsiz dağıtıyor

Ayçiçek yağı indirimi bekleyenlere başka müjde geldi. O market ayçiçek yağını bedava dağıtıyor. 5 L ayçiçek yağı kapış kapış gidiyor.

Ucuz ayçiçek yağı dönemi bitti BEDAVA devri başladı! O market 5 L ayçiçek yağını ücretsiz dağıtıyor. Ayçiçiçek yağı indirimi haberleri son dönemlerde tüketicilerin en çok takip ettiği haberler arasında yer alıyor. Özellikle ekonomik kriz ve Rusya Ukrayna arasında başlayan savaşın ardından fiyatı resmen uçan ayçiçek yağı altınla yarışıyor. Dönem dönem zincir marketler ayçiçek yağı indirimi yaparak vatandaşa hizmet veriyor ama hala fiyatlar çok yüksek.

Ucuz ayçiçek yağı arayanlar için bugün o marketten başka bir müjde geldi. Bu defa indirim yok ama bedava ayçiçek yağı var. Bir market çılgın kampanya yaptı. O marketten alışveriş yapanalar bedava ayçiçek yağı dağıtılıyor. Market market gezmeyin, o markete gidin, hem ekonomik ve kaliteli alışveriş yapın hem de 5 L bedava ayçiçek yağını kapın.

O MARKETTEN ALIŞVERİŞ YAPANA AYÇİÇEK YAĞI HEDİYE

Bizim Market dev kampanyaya girişti. Marketin resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre toptan alışveriş yapanlara 5 L ayçiçek yağı hediye edilecek. Sadece ayçiçek yağı da değiş toplu alıveriş yapanlara 3 koli soda da hediye. Kampanyanın detayları da ünlü marketler zinciri tarafından tek tek açıklandı.

4 BİN TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE GEÇERLİ

Bizim Toptan market ayçiçek yağı kampanyası şartları belli oldu. Bedava 5 L ayçiçek yağı almak için marketten tek seferde toptan 4 bin TL ve üzeri alışveriş yapmak gerekiyor. Ünlü marketler zincirinin resmi internet sitesinde yapılan açıklamada

“4000 TL ve üzeri alışveriş yapanlara Bizim / Ona / Besler Ayçiçek Yağı 5 LT (Teneke – Geniş Ağız) ürünlerinden 1 adet yada Beypazarı / Kızılay soda çeşitlerinden 3 Koli hediye edilecektir.” Denildi.

5 ŞUBAT KAMPANYANIN SON GÜNÜ

Ayrıca Bizim Market kampanyanın son tarihini de duyurdu. Kampanyaya katılım için son gün 5 Şubat 2023. Kampanyadan faydalanacak kişilerin online olarak yapacakları alışverişlerde 4 bin TL’ye ulaşmaları halinde hediye olarak alacakları ürünü de sepetlerine eklemeleri gerekiyor. Diğer yandan Bizim marketten yapacağınız 50 kg toz şeker alışverişi bu kampanyaya dahil değildir.

Başa dön tuşu