Ekonomi

Sınırlı sayıda! 1 L ayçiçek yağı 1 TL’den satılıyor, kapış kapış gidiyor

Ayçiçek yağı indirimi bu defa bomba. O markette 1 litre ayçiçek yağı sadece 1 TL’den satılıyor. Sınırlı sayıda ve kısa süreliğine indirim devam ediyor.

Sınırlı sayıda! 1 L ayçiçek yağı 1 TL’den satılıyor, kapış kapış gidiyor. Ayçiçek yağı, geçtiğimiz yıl zamlardan en çok nasibini alan ürünlerden biri olmuştu. Hem küresel ekonomik kriz hem de Rusya ve Ukrayna arasında devam eden Savaş nedeniyle ayçiçek yağı stoğu endişesi yaşanmış ve bu da fiyatların artmasına sebep olmuştu. Ancak birçok zincir Market ayçiçek yağı indirimi ile vatandaşın yüzünü güldürdü. Bu defa tüm indirimleri solda sıfır bırakacak büyük bir kampanya duyurusu geldi. O market 5 Şubat tarihine kadar 1 litre ayçiçek yağını sadece 1 TL’den satışa sunuyor. Ancak kampanyası stoklarla sınırlı elini çabuk tutan alabiliyor.

Ayçiçek yağı fiyatlarında artış devam ederken bizim toptan Market bomba gibi bir indirim haberini duyurdu. Sadece 500 TL ve üstü alışverişlerinizde 1 litre ayçiçek yağı fiyatı sepette 1 TL’ye düşüyor. Bizim Toptan Market kampanya ayrıntılarını da resmi internet sitesi üzerinden açıkladı. Kampanyada her müşteri sadece bir ayçiçek yağı alma hakkına sahip.

AYÇİÇEK YAĞI İNDİRİMİ BEKLEYENLERE MÜJDE

Ayçiçek yağı indirimi bekleyenler için Bizim Toptan Marketten müjdeli haber var. Marketin internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde 1 litre ayçiçek yağı sadece 1 TL’den sizlere sunulacak. Kampanyanın detayları bizim toplam Market tarafından açıklandı. Her 500 TL üzeri alışverişlerinizde 1 litre ayçiçek yağını sadece 1 TL’ye alabilirsiniz.

KAMPANYA 5 ŞUBAT TARİHİNDE SONA ERECEK

Bizim Toptan Market indirimli ayçiçek yağı kampanyasında detaylar ortaya çıktı. 5 Şubat 2023 tarihine kadar yapılacak alışverişlerde geçerli indirimden yararlanmak isteyenlerin bizim marketin resmi internet sitesi üzerinden alışveriş yapmaları gerekiyor. Ayrıca bizim toptan Market Şubesi bulunan illerde yaşıyorsanız Oradan da alışveriş yapabilirsiniz.

Kampanyanın bireysel müşteriler için geçerli olduğunu duyuran bizim toplam market,500 ve üzeri alışverişlerde 1 litre Besler ayçiçek yağının sepette 1 TL’ye düşeceğini duyurdu. İlgili ürünün 500 TL’lik sepete eklenmesi gerekiyor.

Müşteri başına ürün sayısının ise 1 ile sınırlı tutulacağı öğrenildi.

Başa dön tuşu