Ekonomi

O market coştu! 32’li tuvalet kağıdı 129 TL, 12’li Kağıt Havlu 79 TL’ye düştü, görenler kapış kapış alıyor

O marketten vatandaşı sevindirecek duyuru geldi. Kağıt havlu ve tuvalet kağıdı fiyatları ilk kez bu kadar düştü. 12’li kağıt havlu, 32’li tuvalet kağıdı fiyatlarını görenler kapış kapış alıyor.

Ucuz tuvalet kağıdı ve kağıt havlu alışverişi yapmak isteyenler için az önce açıklama geldi. O market fiyatları dibe çekti. Bu kadar ucuz tuvalet kağıdı başka hiçbir yerde yok. Haberi alan vatandaşlar ise akın akın markete gidiyor. İşte 12’li kağıt havlu, 32’li tuvalet kağıdı fiyatları…

A101 9 Şubat 2023 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. a101’in yeni indirim kataloğunda Sofy tuvalet kağıdı ve kağıt havlu çeşitlerinde büyük indirim var. 9 Şubat tarihinde başlayacak olan indirim kampanyası Bir hafta boyunca devam edecek. Haberi alanlar şimdiden hesaplarını yapmaya başladı. İşte A101’de indirimli tuvalet kağıdı ve kağıt havlu fiyatları…

A101’DEN YİNE BÜYÜK KAMPANYA

A101 market 32’li tuvalet kağıdı ve 12’li kağıt havlu çeşitlerinde yine büyük indirime gitti. 9 Şubat A101 aktüel ürünler kataloğu ile gelecek olan bu ürünler fiyatları ile vatandaşı cezbetti A101 marketlerde 9 Şubat tarihinden itibaren Sofy 32’li tuvalet kağıdı 129 TL, Sofy 12’li kağıt havlu 79 TL fiyatı ile satışa çıkacak.

A101 aktüel ürünler kataloğu ile indirime girecek olan tuvalet kağıdı ve kağıt havlu çeşitleri stoklarla sınırlı. Bu sebeple kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların 9 Şubat günü erken saatlerde A101 mağazalarına uğramaları gerekiyor. Çünkü indirimi gören tüketiciler kapış kapışıyor ürünler anında tükeniyor.

9 ŞUBAT’TAN İTİBAREN TÜM A101 MARKETLERDE GEÇERLİ

A101 market zinciri Türkiye’nin en hesaplı ve en uygun fiyatlı marketlerinden biri olarak kampanyalarını peş peşe sunmaya devam ediyor. Her hafta cumartesi ve Perşembe günleri özel kampanya kataloğu hazırlayan ünlü marketler zincirinde bu haftanın çarpıcı ürünleri tuvalet kağıdı ve kağıt havlu oldu. a101’de bu Perşembe 32’li tuvalet kağıdı 129 TL, 12’li kağıt havlu çeşitleri ise 79 TL fiyatı ile sizlerle buluşacak. A101 marketin indirimleri Bir hafta boyunca devam edecek. Ancak 9 Şubat tarihinde başlayacak olan indirim Kampanyasındaki ürünlerin stoklarla sınırlı olduğu öğrenildi.

Başa dön tuşu