Ekonomi

O dizide reyting kurbanı oldu! Hayranları bu haberle kahrolacak

Reyting savaşlarına yenik düşen bir dizilere bir yenisi daha eklendi. Kanal D o dizinin fişini çekti. Düşük reyting sebebiyle final haberi geldi. O dizinin hayranları yıkılacak.

O dizide reyting kurbanı oldu! Hayranları bu haberle kahrolacak. Televizyon ekranlarındaki diziler için yeni sezonda işler iyi gitmiyor. Özellikle sezonun iddialı yapımlarının başlaması ile birlikte bazı diziler reytinglerde büyük Kan Kaybediyor. O dizilerden biri de Kanal D ekranlarında Erkan Petekkaya’nın güçlü oyunculuğuyla başrolünde yer aldığı O Kız dizisi oldu. Sevilen diziden final haberi geldi. Bu haber dizinin hayranlarını yıkacak. O Kız dizisi o tarihte ekranlara veda edecek.

Televizyon ekranlarında son dönemlerde düşük reytingler sebebiyle peş peşe yapımlar yayından kaldırılıyor. Dizi sektörü kan kaybetmeye devam ederken son final haberi ise Kanal D’den geldi. Kanal D ekranlarında başrollerini Erkan Petekkaya ve Dilin Döğer’in paylaştığı O Kız dizisi düşük reytingleri sebebiyle ekrana veda edecek.

FİNAL TARİHİ BELLİ OLDU

O kız dizisinin final tarihi ne gazeteci Birsen altuntaş’a açıkladı. Rojda Demirer, Sezin akbaşoğulları, Ali önerirgül Cengiz orhonlu gibi isimlerin de kadrosunda yer aldığı o kız dizisi 25. bölümünde final yaparak ekrana veda edecek.

SON BÖLÜM FİNAL KARARINI HIZLANDIRDI

Her hafta çarşamba akşamları ekrana gelen ve güçlü rakipleri ile mücadele eden o kız dizisinin final kararını hızlandıran ise son bölümde düşen reytingler oldu. Karşısında bulunan Kuruluş Osman gibi güçlü bir rakiple mücadele edemeyen o kız dizisi kısa süre sonra ekrana veda edecek.

Başa dön tuşu