Ekonomi

Migros’ta Yudum ayçiçek yağı 48 TL’ye düştü! Yarın sıvı yağ indiriminde son gün

Migros yine coştu. Bugün ve yarın Yudum ayçiçek yağı 48 TL’ye düştü. İndirimli ayçiçek yağı alışverişi yapmak isteyenler sınırlı sayıda ürünü kaçırmasın.

Migros’ta Yudum ayçiçek yağı 48 TL’ye düştü! Yarın sıvı yağ indiriminde son gün. Migros market ayçiçek yağı indirimi son dönemlerde çok konuşuluyor. Hemen hemen tüm markaların ürünlerini bedavaya yakın fiyatlarıyla satışa sunan ünlü marketler zincirinde yine bir sıvı yağ indirimi gündemde. Migros market Yudum ayçiçek yağına büyük indirim yaptı. Peki, Migros ayçiçek yağı fiyatları ne kadar? Migros 15 Ocak ayçiçek yağı fiyat listesi haberimizde…

Ayçiçek yağı fiyatlarında yıl başından bu yana yaşanan artış sebebiyle indirimli satış yapan market zincirleri merak ediliyor. Migros market de son dönemlerdeki sıvıyağ indirimleri ile çok dikkat çekiyor. Kendi markası başta olmak üzere hemen hemen tüm ayçiçek yağı ürünlerine büyük indirim yapan Migros’ta yeni bir kampanya daha başladı. Bu defa Yudum ayçiçek yağı indirimde. Peki, Migros ayçiçek yağı fiyatları ne kadar? 15 Ocak Migros ayçiçek yağı fiyat listesi ve detaylar…

MİGROS YUDUM AYÇİÇEK YAĞI İNDİRİMİ

Sık sık indirim kampanyalarıyla adından söz ettiren Migros, yeni bir ayçiçek yağı indirimini daha duyurdu. Migros’ta Yudum ayçiçek yağı fiyatları düştü. 1 L Yudum ayçiçek yağı 48,50 TL’ye geriledi. Ancak Migros’un bu kampanyası sınırlı sayıda ürün için ve sadece 2 gün geçerli. Yani kampanyada yarın son gün.

MİGROS AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI

Sadece Yudum ayçiçek yağı değil Migros’ta daha onlarda üründe indirim kampanyası var. Migros 15 Ocak 2023 güncel ayçiçek yağı fiyatları şöyle:

Migros Ayçiçek Yağı 5 L Köşeli Pet. 149,50 TL.

Migros Ayçiçek Yağı 2 L. 69,75 TL.

Yudum Ayçiçek Yağı 1 L. 48,50 TL.

Migros Ayçiçek Yağı 1 L. 37,50 TL.

Komili Ayçiçek Yağı 4 L Pet. 129,90 TL.

%25. Yudum Ayçiçek Yağı 2 L. 92,50 TL. 69,50 TL.

Migros Ayçiçek Yağı 5 L Köşeli Pet. 149,50 TL.

Yudum Ayçiçek Yağı 4 L Pet. 142,50 TL.

Migros Market ayçiçek yağı indirimi sadece 2 gün için geçerli. Bu süre içerisinde Migros Market mağazalarından, sanal Market uygulaması üzerinden Sipariş verebilirsiniz. Migros’un tüm kampanyalı ürünlerine marketlerden ulaşabileceğiniz gibi online uygulama üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu