Ekonomi

Koşun, o markette Sleepy bebek bezi yalnızca 180 TL! Son gün bugün, büyük fırsatı kaçıran çok üzülür!

O market Sleepy marka bebe bezlerinde dev indirim uyguladı! Yalnızca 180 TL, son gün bugün; bu kampanyayı kaçıranlar çok üzülecek!

Koşun, o markette Sleepy bebek bezi yalnızca 180 TL! Son gün bugün, büyük fırsatı kaçıran çok üzülür! Marketlerin kendi aralarında girmiş olduğu indirim yarı yemi yılda da devam ediyor. Marketlerin arasındaki rekabetten ise vatandaş büyük oranda istifade ediyor! Bu çerçevede o marketten büyük indirim fırsatı Sleepy bebek bezi 180 TL ve daha birçok ürün görülmemiş fiyata market raflarında sizleri bekliyor!

2023 yılına girilmesiyle beraber her kalemde yapılan zamların ardı arkası kesilmiyor. Ancak marketler enflasyonla mücadele kapsamında ürünlerinde zam yapmamakta kararlı. Bu çerçevede birçok üründe fiyat artışı yapmadığı gibi aksine daha da indirimli fiyatlarıyla satışa devam ediyor!

BİZİM TOPTAN YİNE ÇOK UCUZ

Vatandaşlı cezbedecek bir güzel indirim haberi de Bizim Toptan’dan geldi! Market raflarında görülmemiş fiyatlar alıcısı ile buluşmayı bekliyor. Sleepy marka marka bebek bezi yalnızca 180 TL! daha birçok ürünün indirimli fiyatlarından yararlanabilmek için bugün son fırsat! Ellini çabuk tut, bu fiyatlar bir daha görülmez!

BİZİM TOPTAN HAFTA SONU YILDIZI İNDİRİMLERİ

  • Sleepy Natural 4’lü Jumbo Maxi 96’lı bebek bezi 179,90 TL
  • Sleepy Natural 4’lü Jumbo Junior 80’li fiyatı ise 179,90 TL

  • Sleepy Natural 4’lü jmb xl 64*33 gr fiyatı ise 179,90 TL
  • Burcu Büfe Tipi Ketçap 650 gram 19,90 TL

  • Afiyet Türk Kahvesi 100 gram 14,40 TL
  • Burcu Büfe Tipi Mayonez 550 gram 29,90 TL

Başa dön tuşu