Ekonomi

İnternete girmek çok kolaydı, ancak artık o bile imkansız olacak! İnternet tarifelerine büyük zam!

İnternet fiyatları için görülmemiş zam! Hem de yüzde 50’nin üzerinde! Hangi tarife kaç TL oldu?

Tüm dünya elimizin altında, tek tıkla istediğimiz bilgiye oturduğumuz yerden rahatlıkla ulaşabiliyorduk. Ancak artık o da oldukça zor! İnternet fiyatlarına öyle bir zam geldi ki,  birçok kullanıcı iptal ettirmeye başladı bile!

Cep telefonlarında bulunan internetin yanında her evde kotalı ya da kotasız birçok tarifeden biri mutlaka bulunuyordu. Ancak her kalemde olduğu gibi internet fiyatlarına da dev bir zam uygulandı. Zam oranı neredeyse yüzde 100’e yakın!

TURKNET ABONELERİ ÜZGÜN

TurkNet alt yapısını kullananlara üzen bir haber geldi. TurkNet internet fiyatlarında tam yüzde 78,5 oranında bir zam uygulandı.

MESAJ GÖNDERİLDİ

TurkNet kullanıcıları için zam haberi bir mesajla gönderildi. Gönderilen mesajda yer alan bilgilere göre; zamlı fiyatlar kullanıcıların Şubat 2023 faturalarına yansıyacağı belirtildi.

PEŞİN ÖDEME İMKANI

Yeni uygulanan yüzde 78,5 oranındaki zamma göre; internet tarife fiyatları 139,90 TL’den 249,90 TL’ye yükseldi. TurkNet kullanıcıları zamlı fiyatlar yerine daha uygun bir tarife ödemek istiyorlarsa 10 aylık tarifelerini 199,90 TL/ay olarak peşin ödeme sağlayabilecekler.

Başa dön tuşu