Ekonomi

Gram altın bu tarihte 1400 TL olacak! Uzmanlar son şans deyip, yatırım yapmak isteyenleri uyardı

Gram altın fiyatları 1400 TL oluyor! Ekonomistler ve Uzmanlar uyardı, gram altının rekor kıracağı tarih az önce duyuruldu.

Gram altın bu tarihte 1400 TL olacak! Uzmanlar son şans deyip, yatırım yapmak isteyenleri uyardı. Gram altın fiyatları dalgalı seyrini devam ediyor. Altının gram fiyatı 1060 lira seviyelerine kadar yükselirken özellikle Bundan sonra ne olacağı merak konusu. Uzmanların ise yatırımcılara tavsiyeleri sürüyor. Son tahminler ise ünlü kuyumcu Cengiz Çiftçiden geldi. Yıl sonu için gram altın tahminlerini açıklayan Çiftçi, 1400 TL seviyesinin geleceği tarihi net olarak verdi.

Elinde parası alanında yatırımlarına yön vermek isteyenler için gram altın güvenilir limon olmaya devam ediyor. Üstelik gram altın fiyatları son günlerde rekor üstüne Rekor Kırıyor. Altına yatırım yapmak isteyenler için yeni rekor rakamı belli oldu. Ünlü kuyumcu Cengiz Çiftçi, yatırım yapmayı düşünen vatandaşlar için gram altının 1400 TL olacağı tarihi açıkladı. Elinizde nakit paranız varsa ve yatırım yapacak araç arıyorsanız mutlaka bu tavsiyeleri değerlendirin. Çünkü gram altın rekor tarihi çok yakın.

ALTIN DAHA ÇOK PARA EDECEK

Ünlü kuyumcu Cengiz Çiftçi, Yatırım olarak altını seçmek isteyen vatandaşlara Doğru tercih yapacaklarını söyledi. Ünlü kuyumcu açıklamasında Altın fiyatlarının yeniden dünya gündeminde olduğunu belirterek şu anda emtia olarak en ucuz maddenin altın olduğunu söyledi. Elinde altın olanların değerini bilmesi gerektiğine de dikkat çeken Çiftçi, kısa vadede altın satmanın doğru olmadığını ifade etti.

YILSONUNDA 1400 TL OLACAK

Gram altın fiyatları ile ilgili yılsonu tahminlerini de açıklayan ünlü kuyumcu, Ocak ayına girerken altının 1400 TL olacağını iddia etti. Aralık ayı sonunda altının 1200 ila 1400 seviyelerine çıkmasının Kesin olduğunu da belirten Cengiz Çiftçi, elinde altın olan vatandaşların uzun vadede tutmaları gerektiğini belirterek altının daha çok para edeceğini söyledi.

Başa dön tuşu