Ekonomi

Ev hanımı, öğrenci, işsiz herkese 5 bin 500 TL maaş! Duyuru az önce geldi, İŞKUR’a başvuru yapan PTT’den çekecek

Ev hanımı öğrenci ve işsiz olan kişilere evde gelir elde etme imkanı başladı. İŞKUR Az önce duyurdu. Başvuru yapanlara aylık 5500 TL ödeme verilecek.

Ev hanımı, öğrenci, işsiz herkese 5 bin 500 TL maaş! Duyuru az önce geldi, İŞKUR’a başvuru yapan PTT’den çekecek. İŞKUR’dan ev hanımı öğrenci ve işsiz kişilere müjdeli haber geldi. Az önce resmi açıklamaya yapan İŞKUR, evde çalışma fırsatı ile para kazanma imkanı sunuyor. Başvurular başladı, başvurusu onaylananlara ayda 5.500 TL ödeme yapılacak. Üstelik Evden bile çıkmadan oturduğunuz yerden çalışma fırsatı ile ek gelir elde edeceksiniz. Zaman sınırlaması da yok. Kendinize göre belirlediğiniz saatlerde çalışarak para kazanabilirsiniz. İŞKUR evde ek iş imkanları ile ilgili merak edilenler haberimizde…

Evde oturduğunuz yerden para kazanmak artık hayal değil. Çünkü İŞKUR’dan yeni bir iş fırsatı yayınlandı. Ev hanımı, öğrenci ve işsiz olanlar bu fırsatı değerlendirerek ayda 5500 TL ödeme alabilir. Üstelik saatleri Siz belirleyerek çalışabilirsiniz. Oturduğunuz yerden yapacağınız işler sayesinde Hem para kazanabilir hem de boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. İŞKUR tarafından evde ek iş ilanı yayınlandı Detaylar ve başvuru şartları paylaşıldı. Ek gelir arayan herkese evde ek iş imkanı ile ilgili detaylar haberimizde…

AYDA 5.500 TL ÖDEME VAR

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler için İŞKUR yeni bir iş fırsatını duyurdu. Ev hanımı, öğrenci, işsiz ya da çalışırken ek gelir elde etmek isteyenler İŞKUR’un bu ilanına başvuru yaparak ayda 5500 TL maaş alabilir. Hem de istediğiniz yerden ve istediğiniz zamanda çalışma fırsatına sahip olabilirsiniz. Hem işsiz olanlar hem de mevcut bir işi olanlar bu fırsatı değerlendirme şansına sahip.

İŞKUR EVDE EK İŞ İLANLARI

Evde oturduğu yerden çalışmak isteyen ev hanımları, öğrenciler, işsiz kişiler ve ek gelir arayanlar için İşkur yeni bir iş ilanı yayınladı. Sadece İŞKUR tarafından sağlanan güvenilir iş ilanlarından faydalanarak aylık 5500 TL para kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Milyonlarca kişi bu şartlarda çalışmanın hayalini kuruyor. İŞKUR evde ek iş ilanlarına başvuru yaparak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik yapacağınız işler oldukça kolay. Biraz el becerisi ile aylık gelir elde etme imkanınız bulunuyor.

BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

Üstelik İŞKUR’un yayınladığı evde ek iş ilanlarında KPSS şartı aranmıyor herhangi bir vasıfınızın olması gerekmiyor. Sadece ek iş yapmak istediğinizi belirterek İŞKUR üzerinden güvenilir iş ilanlarına başvuru yaparak günün istediğiniz saatinde çalışabiliyorsunuz. Çalışma saatlerinize göre aylık geliriniz belli oluyor. Ayda en az 5.500 TL kazanma fırsatına sahip oluyorsunuz.

İŞKUR EVDE EK İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Milyonlarca o kişinin hayalini kurduğu evde ek iş imkanı İŞKUR tarafından resmi olarak sağlanıyor. başvuru yapmak isteyenlerin Öncelikle online kanalları üzerinden İŞKUR kaydı yapmaları gerekiyor. Kayıt yaptıranlar arama butonuna ek iş yazarak İŞKUR’un sağladığı evde ek iş ilanlarını bulabiliyor. Karşınıza sıralanacak ilanları arasından kendinize uygun olanı seçerek başvuru yapabilirsiniz. başvurunuz sonucunda evde yapacağınız ek iş firmalar tarafından adresinize teslim edilip adresinizden alınıyor. Yani Siz evden bile çıkmadan aylık gelir elde etme imkanı buluyorsunuz.

Başa dön tuşu