Ekonomi

Ekonomistlerin yorumları bitmiyor! Ancak Tunç Şatıroğlu erken tarih verdi, Perşembe günü bayram var!

Altın fiyatları hakkında Tunç Şatıroğlu’ndan tarih geldi! Perşembe günü altını olanlara bayram var!

Ekonomistlerin yorumları bitmiyor! Ancak Tunç Şatıroğlu erken tarih verdi, Perşembe günü bayram var! Altın fiyatlarında yaşanan belirsizlik devam ediyor. Yatırım yapanlar ve yapmak isteyenler esrarengiz gidişatı yakinen takip ediyor. Ekonomistlerin konuyla alakalı fikirlerini araştırıyor. Altının gidişatı hakkında aslında tüm ekonomistlerin yorumları aynı kapıya çıksa da en yakın tarihi veren Tunç Şatıroğlu oldu! İşte ‘Perşembe günü bayram var’ demesine sebep olan o yorum…

Tunç Şatıroğlu altının yanında gümüş hakkında da yorumlarda bulundu. Yapılan yorumlarla Perşembe gününü işaret eden Şatıroğlu’nun yorumları vatandaşı oldukça heyecanlandırdı. Hele kıyıda köşede, yastık altında bir birikmişi olan; sabırsızlıkla o günü bekliyor! İşte konuyla alakalı tüm merak edilenler…

ALTIN 1 ARTARSA GRAM 2 ARTAR

Altının yanında gümüş hakkında da önemli açıklamalarda bulunan Tunç Şatıroğlu konu hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Altın 1 artarsa gümüş 2 katı değerinde artacak!”

Şatıroğlu’nun bu sözleri son zamanlarda içinde altının geldiği durum ve çalkantılı seyrinden dolayı düşünürken Şatıroğlu’nun açıklamaları umut ışıklarını yakmış oldu!

ALTINI OLANLAR BÜYÜK VURGUN YAPACAK

Altın ve gümüş için Amerikan 10 yıllıklarında vurgu yapan Tunç Şatıroğlu, çok yakın bir tarihte yükselişin yaşanacağını belirterek müjde ışıklarını yaktı! Açıklamalarında bilhassa Perşembe gününe vurgu yapan Tunç Şatıroğlu yatırımcılar için ‘sabırlı olan kazanacak’ şeklinde bir mesajı vermeyi de ihmal etmedi.

PERŞEMBE ALTINCININ BAYRAMI

Altın ve gümüşte çok ciddi sıçrayışların yaşanacağını dile getiren Tunç Şatıroğlu, altının 1 artması durumunda gümüşün 2 kat artacağını vurguluyor. Amerikan 10 yıllıklarında yaşanan yükselişin giderek arttığını ifade eden Şatıroğlu, çok yakın bir tarihte altın ve gümüşü de etkileyeceğini söylüyor. Perşembe gününün ardından yükseliş hız kesmeden devam edecek.

Başa dön tuşu