Ekonomi

Bu haberimiz araç sahiplerine! Son gün 31 Ocak, yatırmayanlara çok büyük para cezası var!

Ocak ayının girmesiyle birlikte araçların da ödemeleri geldi çattı!  31 Ocak’a kadar ödemeyeler ilerleyen günlerde daha büyük farklarla ödemek zorunda kalacaklar. İşte detaylar…

2023 yılının gelmesiyle birlikte birçok sektörde vergi ödemeleri de geldi kapıya dayandı. Bu sektörlerin başında da araba sektörü yer alıyor. Arabanın olması bir yönden çok iyi bir şey ancak vergi ödemeleri geldiğinde araba sahipleri keşke arabam olmasaydı düşüncesi içerisine giriyor. İşte Ocak ayı da bu ödemelerin yapıldığı zamanların başında geliyor.

Ocak ayında pek çok vergi ödemeleri vatandaşı bekliyor. Bunların başında da araç sahibi olanlar yer alıyor. Motorlu taşıtlar vergisinden araç sigortalarına kadar birçok işlem bu ay sonuna kadar gerçekleştirilecek. Çıkan rakamlar ise vatandaşı biraz zorlayacak rakamlar.

ÖDEMELER 31 OCAK’TA SON

Araçların gerçekleştirilecek olan ödeme işlemleri 31 Ocak’a kadar devam edecek. Ancak o tarihe kadar ödemeleri yapmayanlar ilerleyen günlerde bandrol ve sigortam ödemelerinin yanında ceza ödemesi de yapmak zorunda kalacak.

Başa dön tuşu