Ekonomi

Araç sahipleri gece yarısından önce depoları doldurun! Benzine bu gece zam gelecek

Araç sahiplerine kötü haber geldi. Bu gece yarısından önce mutlaka depoları doldurun. Benzinin litresine bu gece zam gelecek. Güncel benzin ve motorin fiyatları haberimizde…

Araç sahipleri gece yarısından önce depoları doldurun! Benzine bu gece zam gelecek. Tüm dünyada akaryakıt fiyatlarında dalgalanma devam ediyor. Bu sebeple de benzin fiyatlarına bir zam bir indirim haberi geliyor. Geçtiğimiz günlerde peş peşe yapılan indirimlerin ardından benzin fiyatlarına bu defa zam haberi geldi. Akaryakıt fiyatları bu gece yarısından itibaren güncellenecek. Araç sahipleri depoları doldurmak için geç kalmayın. Gece yarısından sonra benzine 67 kuruş zam geliyor. Bu zam sonrası benzinin litre fiyatı İstanbul’da 20 lirayı aşacak.

Brent petrol fiyatları ve döviz kurunda yaşanan dalgalanmalar akaryakıt fiyatlarını yakından ilgilendiriyor. Son dönemlerde brent petrolün inişli çıkışlı seyri devam ederken Türkiye’de de akaryakıt fiyatlarına bir zam Bir de indirim haberi geliyor. Fiyat değişikliği bu defa zam olacak. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına zam gelecek. Peki, güncel akaryakıt fiyatları ne kadar? Benzine ne kadar zam geliyor? 16 Ocak motorine zam var mı?

BENZİN FİYATLARINA 67 KURUŞ ZAM GELİYOR

Brent Petrol fiyatlarında yaşanan artış sonrasında benzin fiyatlarına zam haberi geldi. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 67 kuruş zam geliyor. Benzin fiyatları bu zam sonrasında İstanbul’da 20.36 TL olacak. Benzin fiyatlarına zam bekleniyor ancak motorin fiyatlarına ilişkin Henüz bir zam bilgisi verilmedi.

16 OCAK 2023 GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

Benzinin litre fiyatına bugün gelecek olan zam öncesinde güncel akaryakıt fiyatları merak ediliyor. İstanbul’da motorin litre fiyatı 22,07 liradan satışa sunuluyor. Benzinin litresi ise İstanbul’da 19,69 TL’den satılıyor. Bugün yapılacak olan 67 kuruşluk zam sonrasında Benzinin litresi İstanbul’da Yarından itibaren 20.36 TL’den satışa sunulacak.

Başa dön tuşu