Ekonomi

Altın fiyatlarında yeni dalga başlıyor! Uzman isim yeni rekor tarihini verdi, elinizdeki altını sakın satmayın

Altın fiyatları uçuşa geçti. Uzman isim yeni dalga için uyarı yaptı. Altın fiyatları o tarihte fırlayacak. Sakın elinizdeki altını satmayın. Çünkü yeni rekor belli oldu.

Altın fiyatlarında yeni dalga başlıyor! Uzman isim yeni rekor tarihini verdi, elinizdeki altını sakın satmayın. Altın fiyatları yeniden uçuşa geçiyor. Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş yeni rekor için tarih verdi. Altının ok gibi fırlayacağını açıklayan ünlü Ekonomist, elinde altın olanların o tarihi beklemesini istedi. Peki, gram altın fiyatları ne kadar olacak? Altın kaç TL olacak?

Gram altın fiyatları Aralık ayında başlayan yükselişine devam ediyor. Özellikle seçimlerin de yaklaşıyor olması altında yükselişi tetikliyor. Son dönemlerde 6’lı masanın adayı gündemden düşmezken ünlü ekonomist İslam Memiş’te bu duruma dikkat çekti. Elinde altını olanları uyaran İslam Memiş o tarihi işaret etti. 6’lı masanın adayının belli olmasının altın fiyatlarını da etkileyeceğini söyleyen Memiş, elinde altını olanların aday belli olana kadar beklemesini istedi. İşte altın fiyatlarının rekor kıracağı o tarih…

ALTIN KAHİNİ O TARİHİ İŞARET ETTİ

Altın fiyatlarına ilişkin yaptığı isabetli tahminlerle yakından tanınan vatandaşlar tarafından da yoğun bir şekilde takip edilen altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş yeni tahminlerini açıkladı. Özellikle küçük yatırımcılar için Şubat ayını işaret eden İslam Memiş, millet ittifakının Cumhurbaşkanı adayını açıklaması ile birlikte altın piyasalarında da hareketlilik olabileceğini söyledi. Yeni bir dalganın Altın fiyatlarını beklediğini dile getiren ünlü Ekonomist İslam Memiş cumhurbaşkanı adayları ile ilgili piyasaların yeni bir fiyatlandırmayı henüz yapmadığını dile getirdi.

ÇEYREK ALTIN 2500 TL OLABİLİR

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş altın fiyatları için Şubat ayını işaret ederken Çeyrek Altın fiyatlarının da 2500 TL’ye kadar yükselebileceğini söyledi. Şu anda 1900 TL civarında olan Çeyrek Altın fiyatlarının 17 Şubat tarihinden itibaren yükselmeye başlayacağını dile getiren ekonomist, elinde altını olan vatandaşların mutlaka bu tarihi beklemesi gerektiğini savundu.

İslam Memiş’in gram altın için tahminleri de belli oldu. Daha önce de gram altın fiyatlarının seçim öncesi 1450 TL seviyelerine yükselmesini beklediğini söyleyen İslam Memiş, bu tahminini yineledi

Başa dön tuşu