İlçeler

Manisa Büyükşehir Belediyesi dereceye giren öğrencilere ödül verdi

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde eğitim verilen MABEM’lerde Gerçekleştirilen deneme sınavlarında ilk 3’e giren 6 öğrenciye ödül verildi. Belediye genel sekreter yardımcısı Funda Solak, ödülleri öğrencilere elleri ile teslim ederken başarılarının daim olmasını diledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan MABEM Eğitim Kurumları, Kent genelinde 2 Ekim 2022 tarihinde deneme sınavı gerçekleştirdi. Yükseköğretim kurumları ve liselere giriş sınavına yönelik gerçekleştirilen deneme sınavında dereceye giren öğrencilere Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından ödül verildi.

İlk 3’e giren 6 öğrenci ödüllendirildi

Deneme sınavında ilk üçe giren 6 öğrenciye ödül veren Manisa Büyükşehir Belediyesi ödül için encümen salonunda tören düzenledi. Ödül törenine,  Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Funda Solak, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, MABEM Müdürü Serap Gücüyen, başarılı olan öğrencilerin aileleri ve MABEM öğretmenleri katıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Funda Solak, Başarılı olan öğrencilere ödüllerini teslim ederken başarılarının daim olmasını diledi.

Başa dön tuşu