EkonomiİlçelerSalihli

Manisa’da 2023 yatırım planları ve hedefleri görüşüldü

Manisa Salihli ilçesinde Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam öncülüğünde gerçekleşen kampanyada 2022 senesinin kamu hizmetleri değerlendirilmesi yapıldı. Ek olarak 2023 yılı yatırım planları ve hedefleri konusunda da görüşmeler gerçekleştirildi.  

Manisa Salihli ilçesinde verilen hizmetler, projeler ve yatırımların değerlendirilmesi kaymakam Mehmet Kamil Sağlam çalışmaları ile kısa zamanda ve kaliteli biçimde sürdürülmesiyle ilgili değerlendirildi.  

2022 senesindeki çalışmalara dair değerlendirilmelerin gerçekleştirildiği toplantıda 2023 yılında yapılacak çalışmalarda görüşüldü.  

Mehmet Kamil Sağlam, 2023 senesinde yapılacak çalışmalarla ilgili kurumlarına başarılar diledi ve vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için sorunlarla talepleri değerlendirdi. Muhtarlarla ve kurumlarla sık sık toplanacaklarını vurguladı. Toplantıda kaymakam Sağlam, gündeme getirilen sorunlar ve taleplerle ilgili makamların çözüme ulaştıracağını belirtti. Manisa’nın ilçesi Salihli’de Sosyal Hizmet Merkezinin salonunda gerçekleştirilen toplantıda kamu kurum ve kuruluşlarından temsilcilerde bulundu. 

SALİHLİ KAYMAKAMI MEHMET KÂMİL SAĞLAM BAŞKANLIĞINDA DÜZENLENEN TOPLANTIDA, 2022 YILINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN KAMU HİZMETLERİ DEĞERLENDİRİLİRKEN, 2023 YILI YATIRIM PLANLARI VE HEDEFLER GÖRÜŞÜLDÜ. (BEHZAT AKCAN/MANİSA-İHA)
Manisa Salihli Kaymakamı Mehmet Kâmil Sağlam başkanlığında düzenlenen toplantıda, 2022 yılında gerçekleştirilen kamu hizmetleri değerlendirilirken, 2023 yılı yatırım planları ve hedefler görüşüldü.

Başa dön tuşu