Asayiş

Araçla yola çıkacaklar dikkat! 5 günlük hava durumu açıklandı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından 16-20 Ocak 2023 tarihleri için hava durumu açıklandı. Sürücüler için uyarı verildi. Peki hava durumu nasıl olacak?

Araçla yola çıkacaklar dikkat! 5 günlük hava durumu açıklandı Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) önümüzdeki hafta içi için sürücüleri dikkatli olmaları konusunda uyardı. Türkiye’nin pek çok bölgesini etki altına alacak hava durumu nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden (MGM) önümüzdeki hafta için güncel hava durumu bilgisi paylaşıldı. Birçok vatandaş evinden çıkmadan hava durumunu kontrol ederek şekil alıyor ve hava durumuna göre kendini hazırlıyor. Bu çerçevede hangi bölgelerde hava durumu nasıl etki gösterecek? Önümüzdeki 5 günlük hava durumu haberimizde…

MGM’DEN PUS UYARISI

16-20 Ocak tarihlerinde 5 günlük hava durumunda Meteoroloji Genel Müdürlüğü etkisini gösterecek puslu hava için vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı. Pazartesi gününden itibaren Trakya ve Marmara Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi ile Ege Bölgesinin iç kesimlerinde puslu hava hakim olacak. Doğu Anadolu Bölgesi’nin doğu kesiminde bulunan illerde karla karışık yağmur ve Akdeniz Bölgesi’nde de kuvvetli sağanak yağışlar meydana gelecek.

KISMEN GÜNEŞLİ

Ege Bölgesi, Orta ve Doğu Karadeniz Bölgelerinde ise parçalı bulut hava hakim olurken kısmen güneş yüzünü gösterecek.

Başa dön tuşu