Spor

Ferdi Kadıoğlu’ndan Fenerbahçe’ye kötü haber! Milli Takım maçında sakatlandı, en az 4 ay oynayamayabilir

Türkiye’nin İskoçya ile oynadığı hazırlık maçında Fenerbahçeli genç oyuncu Ferdi Kadıoğlu’nun talihsiz bir sakatlık yaşayarak oyundan çıktığı görüldü. Son dönemde başarılı bir çıkış yakalayan genç futbolcular arasında yer alan ve Fenerbahçe’de sergilediği performans ile takdir toplayan Kadıoğlu’nun Milli Takım’da yaşadığı talihsiz sakatlık herkesi üzdü.

Ferdi Kadıoğlu, İskoçya ile Diyarbakır Stadyumu’nda oynanan hazırlık maçının 33. dakikasında bir anda kendisini yere bıraktı. Ferdi’nin durumunun iyi olmadığını gören teknik heyet ise riske girmedi ve Kadıoğlu’nu oyundan alarak yerine Eren Elmalı’yı oyuna dahil etti. Ferdi Kadıoğlu’nun yaşadığı sakatlık ise Fenerbahçe taraftarlarını bir hayli üzdü. Son dönemin çıkış yakalayan ismi olan Ferdi’nin sakatlığı sosyal medyada da gündem oldu. Yıldız ismin 4 ay sahalardan uzak kalabileceği konuşuluyor.

FERDİ KADIOĞLU SAKATLANDI

Türkiye-İskoçya hazırlık maçı Türkiye’nin ev sahipliğinde Diyarbakır Stadyumu’nda oynandı. Kadrosu ve performansı merak edilen Milli Takımımızın ilk 11’inde yer alan Ferdi Kadıoğlu, karşılaşmanın 33. Dakikasında talihsiz bir sakatlık yaşayarak oyundan çıkmak zorunda kaldı. Kendisini bir anda yere bırakan genç oyuncu için sağlık ekipleri sahaya girdi. Ferdi’nin durumunu iyi görmeyen ve riske girmek istemeyen teknik heyet ise hemen oyuncu değişikliğine gitti.

4 AY SAHALARDAN UZAK KALABİLİR

Ferdi Kadıoğlu’nun yaşadığı sakatlık sosyal medyada da gündem oldu. Özellikle Fenerbahçe taraftarları takımın en iyi oyuncularından biri olan ve son dönemde kendisini bir hayli geliştirerek çok iyi bir performans ortaya koyan Ferdi’nin sakatlanmasına çok üzüldü. Henüz Ferdi’nin yaşadığı sakatlık ve bu sakatlığın oyuncunun performansını nasıl etkileyeceğine dair herhangi bir bilgi yok. Ancak sosyal medyada yapılan bazı paylaşımlarda Ferdi’nin düşüş şekline bakıldığında 4 ay sahalardan uzak kalabileceğine dair yorumlar geldi. Bazı futbolseverler ise Ferdi’nin sakatlığı sebebiyle en az 2 hafta sahalara dönemeyeceğini iddia etti.

Başa dön tuşu