Spor

Fenerbahçeli Milli boksör Mehmet Aydemir trafik kazası geçirdi! Fenerbahçe acı haberi duyurdu, taziye ve geçmiş olsun mesajı yayınlandı

Fenerbahçeli Milli boksör Mehmet Aydemir’in Trabzon’da trafik kazası geçirdiği öğrenildi. Milli boksör Mehmet Aydemir’in kazada yaralandığı, araçtaki arkadaşı Yiğit Şahin’in ise maalesef hayatını kaybettiği bilgisi paylaşıldı. Fenerbahçe ise kazayla ilgili açıklama yaptı ve kazada hayatını kaybeden Yiğit Şahin için taziye mesajı yayınladı. Sporcu Mehmet Aydemir’e ise geçmiş olsun dileklerini iletti.

Fenerbahçe’nin Milli boksörü Mehmet Aydemir, Trabzon’da trafik kazası geçirdi. Mehmet Aydemir’in kazadan yaralı kurtulduğu öğrenilirken araçta bulunan arkadaşı Yiğit Şahin’in ise hayatını kaybettiği bildirildi. Sarı lacivertli kulüpten Yiğit Şahin için taziye mesajı yayınlanırken, sporcuları Mehmet Aydemir’in sağlık durumu ile ilgili de bilgilendirme geldi. İşte detaylar…

MİLLİ BOKSÖR TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ

Fenerbahçeli Milli boksör Mehmet Aydemir’in trafik kazası geçirdiği haberi spor manşetlerinin ilk sıralarında yer aldı. Genç boksörün Trabzon’da trafik kazası geçirdiği ve kazayı yaralanarak atlattığı belirtildi. Ancak araçtaki arkadaşı Yiğit Şahin’in maalesef kazada hayatını kaybettiği bilgisine ulaşıldı.

FENERBAHÇE’DEN TAZİYE VE GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Kaza haberinin ardından Fenerbahçe’nin resmi sosyal medya hesabından da bir açıklama yapıldı. Sarı lacivertli kulübün açıklamasında, ‘Fenerbahçeli Milli boksörümüz Mehmet Aydemir’in Trabzon’da geçirdiği trafik kazası sonrası yaralandığı, aynı arabada bulunan arkadaşı Yiğit Şahin’in ise hayatını kaybettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Yiğit Şahin’e Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Sporcumuza da acil şifalar diliyor, bir an önce eski sağlığına kavuşarak aramıza katılmasını temenni ediyoruz.’ ifadelerine yer verildi.

Başa dön tuşu