Spor

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’den taraftarı kızdıran teknik direktör açıklaması

TRT Spor’un konuğu olan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, kendisine sorulan soruları yanıtladı. Beşiktaş’ta yakın zamanda yaşanan teknik direktör değişikliği gündemden düşmezken Çebi’nin Valerien Ismael’in ayrılığı ile ilgili yaptığı yorum Beşiktaş taraftarlarını kızdırdı. Beşiktaş’ın eski teknik direktörü Ismael’i medyanın yıprattığını söyleyen Başkan Ahmet Nur Çebi, eğer sabredilseydi hikayenin çok daha farklı olabileceğini sözlerine ekledi.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin eski teknik direktör Valerien Ismael ile ilgili yorumu Beşiktaş taraftarlarından tepki aldı. Şenol Güneş’in takımın başına geçmesinin ardından Çebi’nin programda böyle bir açıklama yapmasına sinirlenen siyah beyazlı taraftarlar, bu sözlerin Güneş’e gönderme olduğunu iddia etti. Kullanılan ifadelere oldukça öfkelenen taraftarların sosyal medya üzerinden Başkan Ahmet Nur Çebi’ye tepki dolu yorumlar yaptı.

BEŞİKTAŞ BAŞKANI’NDAN VALERİEN ISMAEL AÇIKLAMASI

TRT Spor’a konuk olan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, son olarak takımda yaşanan teknik direktör değişimiyle ilgili yorum yaptı. Beşiktaş, Fransız teknik direktör Valerien Ismael ile yollarını ayırmış ve daha önce de takımı çalıştıran deneyimli teknik direktör Şenol Güneş’i takımın başına getirmişti. Konuk olduğu programda eski teknik direktör Ismael ile ilgili yorum yapan Çebi, Valerien Ismael’i medyanın yıprattığını ve hocaya sabredilseydi hikayenin çok daha farklı olabileceğini belirtti. Çebi’nin bu yorumu Beşiktaş taraftarlarını kızdırdı.

HAKKINDA OLUMSUZ YORUMLAR YAPILDI

Valerien Ismael’in medya tarafından yıprandığını aktaran Çebi, medyanın ilk günden beri Ismael’e neden bu kadar hırçın davrandığını anlayamadığını söyledi. Sözlerine devam eden Beşiktaş Başkanı, ‘Valerien Ismael, medyada aşırı derecede yargılandı. Hakkında sürekli olumsuz yorumlar yapıldı. Hatayspor maçı sonrasında Beşiktaş’a zarar vermek istemiyorum dedi bize. Valerien Ismael’e sabredilseydi daha farklı şeyler olabilirdi.’ dedi.

BEŞİKTAŞ TARAFTARLARINDAN TEPKİ YAĞDI

Çalıştığı hocaların takımdan kendi isteğiyle ayrıldığını dile getiren Ahmet Nur Çebi, ‘Bütün hocalara ve çalışan herkese desteğim. Abdullah Avcı’ya da sonuna kadar destek oldum. Önder Karaveli’ye ve Sergen Yalçın’a da. Valerien Ismael de benim hocamdı ve yanında, destek olmam gerekiyordu. Hiçbir hocayı ben göndermedim hepsi kendi isteğiyle gitti.’ ifadelerini kullandı. Başkan Çebi’nin programdaki sözlerine sinirlenen Beşiktaşlı taraftarlar ise sosyal medyadan tepkilerini dile getirdi. Siyah beyazlı taraftarlar, Başkan Çebi’nin bu sözlerinin Şenol Güneş’e gönderme olduğuna dair yorumlar yaptı.

Başa dön tuşu