AsayişİlçelerŞehzadeler

Şehzadeler’deki 3 Ayrı Adrese Uyuşturucu Baskını

Şehzadeler ilçesindeki 3 farklı adresteki adreste 4 şahıs gözaltına alındı.

Manisa Şehzadeler’de jandarma ekiplerince 3 farklı mahalledeki ikamet adreslerinde yapılan aramada çok sayıda uyuşturucu maddeyle beraber 4 şüpheli gözaltına alındı.

Şehzadeler İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri Narkotik Köpek Timi desteği ile 3 farklı mahalledeki adreslerde arama yaptı. Şehzadeler’in Aşağıçobanisa Mahallesinde geçtiğimiz gün saat 22.00 sıralarında yapılan uygulamada; M.U. (33/E) adlı şahsın M.G. (47/E) adlı kişinin satışını yapmak için getirdiği 170 gram kubar esrar ve içime hazır sigara kağıdına sarılı 5 gram kubar esrar ile ele geçirildi. Şüpheli M.G.’nin evinde yapılan aramada ise uyuşturucu ticaretinden kazanıldığı tespit edilen 60 bin TL nakit para bulundu.

Şehzadeler’in Karaoğlanlı Mahallesinde saat 23.20 sıralarında Y.Ş. (37/E)’nin ikametindeki aramada; İzmir’den Manisa’ya satışını yapmak için getirdiği 55 gram kubar esrar ve 933 adet extacy esrar maddesi ele geçirildi.

Şehzadeler’deki Kazımkarabekir Mahallesinde gece saat 02.30 sıralarında G.Y. (32/E)’nin ikametinde yapılan aramada; 220 gram kubar esrar, 10 gram esrar ve uyuşturucu ve uyarıcı madde içiminde kullanılan Bong adlı aparat yakalandı. 3 farklı operasyonda gözaltına alınan 4 şüpheli şahsın işlemlerinin sürdürdüğü ve adliyeye sevk edilecekleri öğrenildi.

Başa dön tuşu