İlçeler

Sarıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldırak okulları dolaşıp eksikleri belirliyor

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde Milli Eğitim Müdürü Cezmi Yıldırak, İlçe genelinde bulunan tüm okulları ziyaret ederek hem öğrencilerle sohbet ediyor hem de Okullardaki eksik ve sorunları öğreniyor.

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Cezmi Yıldırak, mahalle ve ilçe genelinde bulunan tüm okulları ziyaret ederek hem öğrencilerle yakından ilgileniyor hem de okulların eksik ve sorunlarını öğretme anlardan dinleyerek yerinde öğreniyor. Son olarak Dadağlı Ortaokulu’nu ziyaret eden Cezmi Yıldırak, öğrencilerle buluşup derslerine girdi.

Öğrencilerle sohbet etti

Okulda öğrencilerle buluşan ve uzun süre sohbet eden Sarıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Cezmi Yıldırak, bir süre öğrencilerle görüştükten sonra öğretmenlerinde sorunlarını dinledi ve notlar aldı. Aralıksız olarak tüm okullara ziyaretlerinin devam edeceğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü, “İlçemizde okulların eğitim ve öğretim seviyesini daha yüksek seviyelere çıkarmak için okullardaki öğretmen ve öğrencilerle okul aile birliklerinin görüşleri doğrultusunda okullarımızda gereken ders, araç ve gereçlerin tamamlanması ve öğretmenlerimizin sorunlarını dinleyerek çözüm sağlamayı amaçlıyoruz. Tek hedefimiz ilçemizde eğitim ve öğretim seviyesinin yükselmesidir” dedi.

Başa dön tuşu