Siyaset

Meral Akşener 13. Cumhurbaşkanı açıklaması yaptı! ‘Mansur Yavaş’a borçluyuz’ sözleri

Millet İttifakı’nın adayını duyurması merakla beklenirken İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Mansur Yavaş bir düğünde karşılaştı. Meral Akşener, düğünde konuşması esnasında “13. Cumhurbaşkanı Millet İttifakı’nın olacak” sözlerine yer verdi.  

Seçim tarihi 14 Mayıs olarak verildikten sonra Millet İttifakı henüz adayını açıklamadı. 6’lı masadan gelecek aday merakla beklenirken gözler 13 Şubat’a çevrildi. Saadet Partisi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek toplantıdan sonra belli olacak Millet İttifakı adayı kamuoyuna duyurulacak.  

Beklenen tarihten önce İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve yapılan anketler neticesinde ismi ön sıralarda olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş bir düğünde beraberdi.  

Kavaklıdere’deki bir otelde yapılan düğün töreninde Meral Akşener evlenen çifte mutluluklar diledi ve sözlerini şöyle sonuçlandırdı:  

“3 belediye başkanımızda burada. Mansur Başkan, Fethi Başkan ve Alper Başkan. Burada bugün yüzlerimiz gülerek bu çifti evlendiriyorsak ve 13. Cumhurbaşkanı Millet İttifakı’ndan olacaktır diyebiliyorsak bu arkadaşlarımızın hizmetlerine borçluyuz. Onların güzel hizmetleri sayesinde ben de kalpten inanıyorum ki 13. Cumhurbaşkanı Millet İttifakı’nın adayı olacaktır.” 

Başa dön tuşu