İlçeler

Manisalı muhtarlardan Başkan Ergün’e teşekkür

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından mezarlıklarda güvenliğinin artırılması amacıyla çalışmalar devam ediyor. Çalışmalardan başarılı sonuç alınan mahalleler Saruhanlı ilçesinde Satırlar Mahallesi Hacı Harmanlı Mahallesi ve Türkeş Mahallesi oldu. Mahalle muhtarları yapılan çalışmalar nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Kent genelinde mezarlıkların güvence altına alınabilmesi için himaye çift çalışması yapıldı. Yapılan çalışmaların sonuçlarını görmek amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Orçun Abalı, Mezarlıklar Bakım Onarım Şube Müdürü Gözde Koç, Saruhanlı Muhtarlık İşleri Müdürü Serdar Özgedik tarafından kontrol yapıldı.

Muhtarlar belediye başkanına teşekkür etti

Çalışmaların tamamlandığı Satırlar Mahallesi, tirkeş Mahallesi ve Hacı Harmanlı Mahallesi Muhtarlığı çalışmaları nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti. Mahalle Muhtarı Hakan Şanlı, Mezarlıkların etrafında koruma olması nedeni ile artık çok daha rahat bir şekilde sahip Çıkacaklarını belirterek “Cengiz Başkanımız sağ olsun mezarlıklarımızı himaye çit ile koruma altına aldı. Bunun yanı sıra cenaze hizmetlerini ücretsiz olarak vatandaşlarımıza sunuyor. Mahalle muhtarı olarak mahalle sakinlerimiz adına Cengiz Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi

Başa dön tuşu