İlçeler

Manisa Valisi Karadeniz öğrencilerle buluştu

Manisa valisi Yaşar Karadeniz, dergi çıkarmaya hazırlanan Meslek Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi. Karadeniz, Mesleğim Geleceğim Dergisi’nin ilk sayısı için buluştuğu öğrencilerin sorularını da cevapladı.

Manisa valisi Yaşar Karadeniz, Manisa eğitim Sanayi işbirliği projesi ile meslek lise öğrencileri tarafından hazırlanan Mesleğim Geleceğim Dergisi’nin ilk sayısı için öğrencilerle bir araya geldi. Dergi ile ilgili öğrencilerin sorularına cevap veren Manisa valisi, öğrencilere destek olmayı da ihmal etmedi.

Derginin ilk röportajı Manisa valisi ile oldu

Manisa eğitim Sanayi işbirliği projesi çerçevesinde Çukurova Kimya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Manisa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Mesleğim Geleceğim” isimli bir dergi çıkarmaya hazırlanıyor. Öğrenciler derginin hazırlıklarına devam ederken İlk sayı için Manisa valisi Yaşar Karadeniz ile röportaj yaptılar.

Öğrenciler röportaj için Vali Yaşar Karadeniz’i İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici ve Organize Sanayi Bölgesi Koordinatörü Vildan Şen Eşliğinde ziyaret etti. Vali Karadeniz’de çıkaracakları dergi ile ilgili bilgi veren öğrenciler aynı zamanda merak ettikleri soruları da yöneltti. Öğrencilerin projesine Destek olacağı vurgusunu yapan Vali Yaşar Karadeniz ise “Derginin projeye çok büyük katkı sağlayacağına inanıyorum” dedi.

Başa dön tuşu