Spor

Weghorst’tan taraftarlarına son veda!

Beşiktaş’ta üzücü bir ayrılık yaşandı. Hollandalı futbolcu Weghorst, kendi isteğiyle sözleşmesini feshederek takımdan ayrıldı. Beşiktaş taraftarları için bir veda paylaşımı yaptı…

Beşiktaş taraftarlarının sevdiği bir futbolcu Weghorst’un gidişi çok ani oldu ve tüm taraftarlar bu haberle yıkıldı! Weghorst taraftarlarının sevgilisini karşılıksız bırakmayarak giderken taraftarlar için bir paylaşımda bulundu. İşte detaylar…

Hollandalı yıldız futbolcu Beşiktaş ile olan sözleşmesini feshederek Manchester United ile sözleşme imzaladı. Söylentilerin çıktığı günlerde haber kesinleşmemişken bile Beşiktaşlı taraftarlar oldukça üzülmüşlerdi. Weghorst’tan Beşiktaşlı taraftarlar için çok duygusal ve anlam yüklü bir paylaşım geldi.

6 AY YETERLİYMİŞ

Weghorst taraftarlar için sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Canım Beşiktaş taraftarı, bu güzel ülke ve şehre geldiğim ilk günden bu yana bana olan sevginizi hep hissettirdiniz. Hatta bu durum transferim öncesinde başladı. Bana attığınız birçok mesaj ve evime kadar yolladığınız hediyelerle hissettirmiştiniz. Süper Lig deneyimimin en büyük sebebi sizlerdiniz. Sizleri tanımadan önce biriyle sevgi bağı kurabilmek için 6 ayın yeteceğini düşünmezdim. Ancak bu sizinle mümkün oldu.

Kendi evimizde oynadığımız maçların oluşturduğu atmosfer, Türkiye’nin neresine gidersek gidelim orada bulunan taraftarın bize gösterdiği ilgi asla unutulmaz. Beşiktaş’ta forma giyip o sahaya çıktığım sürece bunu bilerek layıkıyla hakkını vermek için çabaladım. Geride kalan 6 ayı dolu dolu yaşayıp her şeyi sığdırdım. Birlikte çok güzel anılarımız oldu.

BEŞİKTAŞ TARAFTARLARININ GÖNÜLLÜ ELÇİSİ OLACAĞIM

Hayallerimin peşinden gidebilmek için şimdilik sizlere veda ediyorum. Ancak dünyanın neresine gidersem gideyim, herkese bu taraftarın büyüklüğünü anlatıp Beşiktaş taraftarının Gönüllü Elçisi olmak istiyorum. Bana gösterdiğiniz sevgi saygı ve büyük ilgi yoğunluğundan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizleri çok seviyorum.

Başa dön tuşu