Spor

Maç sonrası Şenol Güneş’ten Weghorst açıklaması

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş Konya Spor’u 2-1 mağlup etmesinin ardından bazı açıklamalarda bulundu. İşte detayları…

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş bugün oynanan maçın ardından bazı yorumlarda bulundu. Yaptığı açıklamalarda Weghorst hakkında merak edilenlere de değindi. Weghors neden gitti?

Süper Lig’de Konyaspor’u 2-1 mağlup eden Beşiktaş, maçın ardından teknik direktör konu hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Şenol Güneş’in yaptığı açıklamalar şu şekilde:

“Sahaya kazanmak için çıktı, elimizdeki şartları pek iyi kullanamadık. İyi bir takımla karşı karşıyaydık. Saha hakimiyetini iyi kullanan ve kanatlarda iyi oynayan bir takım. Böyle bir durum olması ve sonucun da bu şekilde olması bizim için biraz sevindirici.

İKİ TAKIM DA KAZANABİLİRDİ

Bir arkadaşın yaptığı hatayı diğerlerinin istikrarıyla kapatabiliriz. Bugün tam da öyle bir durum yaşandı. Konya Spor iyi bir takım.

HİÇ KIRILMADIK

Bizler hiçbir zaman kırılmadık. Sahada kazanamayan bir takım görüntüsü oluştu, ancak yine gol yedik. Gol yemeden kapatmak hedefimizdi ancak yine gol yiyoruz.

WGHOSRT GİTMEYEBİLİRDİ

Weghorst halen sonuna kadar burada kalabilirdi. Ama gitmekte kendisi çok istekliydi. Verimli olmayacak oyuncuların gitme ihtimali de var, zaten duyarsınız. Yarın ne olur bilemiyoruz.

Başa dön tuşu