Medya

Sütyenli pozlarını paylaştı! Arka Sokaklar dizisi’nden Ezgi komiser ‘Aman’ dedirtti

Kanal D kanalının en sevilen dizisi ve Türk televizyon tarihindeki en uzun dizilerden birisi olan Arka Sokaklar’da komiser Ezgi sosyal medyadan paylaştığı sütyenli pozlarla şok etti. Ela Yörüklü, enfes vücut hatlarını sergiledi. “Aman komiserim” yorumları geldi. İşte o pozlar ve ayrıntıları… 

Başrollerinde Şevket Çoruh, Zafer Ergin, İlker İnanoğlu, Özgür Ozan ve Oya Akar’ın olduğu Arka Sokaklar dizisinin son bölümü ekranlarda rekor kırmıştı. 40 gün aradan sonra Arka Sokaklar dizisinin final yayınlamadan diziyi sonlandırdığı öğrenilmişti. Dizinin Ezgi’si Ela Yörüklü ise inanılmaz pozlarıyla şaşırttı.  

Sosyal medya üzerinden Ela Yörüklü’nün paylaşımı “Birlikte 3 sene, 110 bölümlük hikayeyi bitirdik. Ne çok şey öğrendim, sevdim, tanıdım. Büyüdüm… Bana sevildiğimi böyle hissettirdiğiniz için teşekkür ederim. Sizi seviyorum” sözlerini sarf etti. Diziden ayrılmasından sonra 17. Sezonda çekimleri sürse de finalsiz şekilde sonlanmıştı.  

Yeni bir projeye hazırlanan Ela Yörüklü’nün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım yürekli hoplattı. Sütyenli pozu ile binlerce yorum ve beğeni alan Ela Yörüklü, “Aman komiserim”, “Keşke sen de dizi de dönseniz”, “Taş gibi taş” yorumlarıyla karşılaştı. 

Başa dön tuşu