Medya

Şevket Çoruh Çalar Saat yayınındaki peynir isyanıyla gündem oldu: Mizah yapmak zorlaşıyor

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve günün ilk saatlerinde ekrana gelen Çalar Saat programının bugünkü konuğu ünlü oyuncu Şevket Çoruh oldu. Canlı yayınla ekrana gelen Çalar Saat programına konuk olan Şevket Çoruh’un ekonomi eleştirisi gündem oldu. Arka Sokaklar dizisine veda eden Çoruh, uzun süre sonra ilk kez programa katıldı ve çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

İlker Karagöz ile Çalar Saat programının bugünkü konuğu ünlü oyuncu Şevket Çoruh oldu. Sevilen oyuncunun canlı yayındaki açıklamaları sosyal medyanın da gündemine yerleşti. Çakallarla Dans 6 ile ilgili de konuşan Çoruh’un son dönemde artan gıda fiyatlarıyla ilgili çıkışları ise günün en çok konuşulan konularından biri oldu.

ÇALAR SAAT’E KONUK OLDU

Uzun yıllar Arka Sokaklar dizisinde rol alan ve ‘Mesut Komiser’ karakterine hayat veren sevilen oyuncu Şevket Çoruh, Arka Sokaklar’a vedasının ardından ilk kez bir programa konuk oldu. Çakallarla Dans 6 ile de sevenlerinin karşısına çıkan Çoruh, film hakkında önemli açıklamalar yaptı. Çakallarla Dans 6 filminin büyük bir gişe başarısı hedeflediğini söyleyen Çoruh, son dönemde artış gösteren gıda fiyatlarıyla ilgili de konuşarak isyanını dile getirdi.

‘MİZAH YAPMAK DA ZOR’

Son dönemde hızla artan gıda fiyatları herkes gibi Şevket Çoruh’un da gündeminde. Katıldığı programda gelen zamların herkesi etkilediğini belirten ünlü oyuncu, ‘Yarım kilo peynirin 140 lira olduğu yerde mizah yapmak da zorlaşıyor’ dedi. Şevket Çoruh’un bu açıklaması sosyal medyanın gündemine yerleşti.

Başa dön tuşu