Medya

Nisa Bölükbaşı Survivor kadrosunda erkek bırakmadı! Şimdi yeni isimle beraber

Survivor’ı şampiyonu Nisa Bölükbaşı, Ogeday Girişken’le ani bir kararla ayrılarak Survivor yarışmacılarından başka biriyle beraber olmaya başladı. Nisa Bölükbaşı yine gündemi salladı.

Survivor kadrosundan birçok isimle anılan Nisa Bölükbaşı, Ogeday Girişken’le ayrılarak kısa sürede onu unutan Bölükbaşı şimdi de yeni bir ilişkiye başladı. İşte Nisa Bölükbaşı’nın yeni sevgilisi…

Aşk hakkında çıkan söylentiler daha yarışma devam ederken Sercan’la anılırken, yarışmanın bitmesinin ardından Barış Murat Yağcı’yla sevgili olan ilişkisinin ardından Ogeday Girişken ile birlikte olmuş onunla da yakın zamanda ayrılarak Survivor kadrosundan başka bir isimle daha birlikte oldu!

AŞKI MEMNUNUN BÜLENTİ NİSA BÖLÜKAŞI İLE BİLİKTE

Aşkı Memnu’nun küçük Bülent’i büyüdü, Nisa Bölükbaşı ile birlikte! Nisa Bölükbaşı Ogeday Girişken’i kısa sürede unuttuktan sonra geçen sene Survivor’ın yarışmacı kadrosunda yer alan Aşkı Memnu’nun küçük Bülent’i ile birlikteler!

AŞK ACISINI KOLAY UNUTTU

Nisa Bölükbaşı aşk acısını Batuhan Karacakaya ile unutan Nisa Bölükbaşı ve Karacakaya çiftinin aşk yaşadığı iddiaları yaptıkları tatilde birlikte sarılarak verdikleri pozun ardından güçlendi.

EVRİM KEKLİK PAYLAŞTI

Erdikleri pozda Nisa Bölükbaşı ile aynı dönemde yarışan Evrim Keklik de bulunuyor. Keklik’in yaptığı paylaşımda; “Saat 08.49 Nisa telefonda Batuhan’la konuşuyor” paylaşımı aralarındaki ilişki iddialarını güçlendirmiş durumda.

Başa dön tuşu