Medya

Merve Boluğur’un şok sözleri! ‘Zaten çocuğum var’

Merve Boluğur, DJ Mert Aydın ile 53 günlük bir evlilik yapmıştı. Takipçileriyle sık sık iletişimde olan Merve Boluğur soru-cevap etkinliği yaptı. Bir hayranı “Seni anne olarak görmek istiyoruz” mesajını paylaştı. Merve Boluğur’un yanıtı ise olay oldu. 

Murat Dalkılıç ile 2015 – 2017 yıllarında evliliğini sürdüren Merve Boluğur’un “Kocam” notuyla sık sık paylaştığı DJ Mert Aydın ile evlenmişti. Fakat Temmuz 2022’den sonra çok kısa bir mutluluk yaşadı.  

Mert Aydın ve Merve Boluğur evliliği 53 gün sürmüştü. Boluğur, geçen günlerde Bebek’te objektiflere takılmıştı. 

“İş konuşalım…” 

Merve Boluğur, objektiflere takılmasının ardından kendine gelen “Murat Dalkılıç ile barıştığınız doğru mu? Neler söylemek istersiniz?” sorularına “Ben iş konuşmak istiyorum, biraz iş sorun. Öyle konuşalım.” şeklinde cevap verdi.  

“Ben öyle kaçan biri değilim” 

Murat Dalkılıç ile alakalı barıştılar iddialarına “Benim başka kumralım var” yanıtını vermişti. Daha önce bu yanıtı veren Merve Boluğur, “Ben kaçan biri değilim, zaten biri olsa lanse ederim.” ifadelerini kullandı. 

“Çocuğum var şu an” 

Boluğur, “Seni anne olarak görmek istiyoruz” diyen bir takipçisine köpeğiyle fotoğrafını koyup “Şu an çocuğum var istediğim gibi birini bulursam yapacağım” dedi. 

Bir başka takipçisi ise erkekler hakkında acil taktik isterken “Kim ben mi?” diye cevap verdi.  

Başa dön tuşu