Medya

Manisalı kadınlar hem eğlendi hem para kazandı

  1. Manisa Tesettür Moda ve Alışveriş Festivali kapsamında gelen ilk 100 kişi 100 TL kazandı. Hem eğlenceli hem kazançlı olan festivalde vatandaşlar uygun fiyatlı alışveriş keyfini yaşadı.

29 Ocak tarihine kadar sürecek olan Manisa Tesettür Moda ve Alışveriş Festivali fuar merkezinde açıldı. 11.00’de başlayan festivalde ilk gelen 100 kişi, 100 TL değerinde hediye çeki kazandı. Açılış başlamadan çok önce vatandaşlar sıraya girdi.

Met Festival ve SNS Fuarcılık ortaklığında açılan Tesettür Moda ve Alışveriş Festivali 50 mağazanın katılımı ile başladı. Daha ilk günden de Manisalılardan yoğun bir ilgi topladı.

Festivalin düzenlenmesinde önder olan firmanın ortağı Onur Öztatlıcı açıklamasında, “Farklı illerde tesettür giyim moda ve alışveriş festivalleri yapıyoruz. Manisa’da gerçekleştirdiğimiz 3. festival. Tesettür giyim, moda, alışveriş, ayakkabı – çanta, takı gibi kadınlara hitap eden ürünler festivalimizde bulunuyor. 50’ye yakın mağaza ile Manisa Fuar Merkezi’ne geldik. %50 indirimli ürünler var. Pazar günü 22.00’ye kadar festival devam edecek. Manisa halkını seviyoruz. Bizi bağırlarına basıp yoğun katılım gösterdiler. Hem indirimlerden yararlanıyor hem de sosyal aktivitede bulunmuş oluyorlar” dedi.

Başa dön tuşu