Medya

Manisa Gördes’te yeni başhekimi atandı

Manisa’ya bağlı Gördes ilçesinde Devlet Hastanesi’ne başhekimlik görevine yeni doktor atandı. Gördes Toplum Sağlık Merkezi Başkanı Dr. Hasan Bayındır, görevinin başına geçti.  

Manisa Gördes’te Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine geçen Merkez Sağlık Ocağı Aile Hekimliğine Dr. Mustafa Karaman’ın yerine atanan Dr. Hasan Bayındır masasına geçti. Başhekim Dr. Hasan Bayındır, görevine kalıcı olarak geçtiğini söyledi.  

Dr. Bayındır, hastanenin personeli ile bir aile ortamı oluşturacaklarını ifade etti. İlçenin vatandaşlarına dört dörtlük hizmet sunmak istediklerini ifade eden yeni başhekim kendisine vatandaşların hiç çekinmeden başvurabileceğini söyledi. Dr. Bayındır, “Gördes Devlet Hastanesi’ni hasta gönderen değil, kabul eden bir konuma getireceğiz. Bana bu görevi layık gören kimsenin güvenini boşa çıkarmayacağım. Makamlara gelip geçici olarak değil insana hizmet etmek için gelmek önemlidir. Gördes Devlet Hastanesi’nde 9 pratisyen hekim, 6 uzman, 37 hemşire, 2 diş hekimi, 8 ebe başta olmak üzere 128 personel hizmet veriyor” ifadelerine yer verdi.  

Başa dön tuşu