Medya

Kurtlar Vadisi’nin Kazım’ı yıllara meydan okuyor! Kazım Çarman’ın son halini görenler inanamıyor

Bir döneme damgasını vuran efsane dizi Kurtlar Vadisi’nde ‘Kazım’ karakterine hayat veren Kazım Çarman’ın son halini görenler gözlerine inanamıyor. Dizinin renkli karakterlerinden biri olan ve Memati ile diyalogları çok sevilen ünlü ismi görenler böyle genç kalabilmesinin sırrını merak ediyor. ‘Ştandart Kazım’ olarak hafızalara kazınan ve Kurtlar Vadisi’nin sevilen isimlerinden biri olan Kazım Çarman, adeta yıllara meydan okuyor.

Uzun yıllar korumalık yapan Kazım Çarman, bir döneme damgasını vuran sevilen dizi Kurtlar Vadisi’nde de rol aldı. ‘Ştandart’ dedi herkesi güldürdü. Özellikle dizinin sevilen bir diğer karakteri olan Memati ile diyalogları çok sevildi. Diziye farklı bir renk katan ve hafızalara ‘Ştandart Kazım’ olarak kazınan Kazım Çarman’ın son halini görenler ‘’Yıllara meydan okuyor’ diyor.

KURTLAR VADİSİ’NİN KAZIM’INI YILLAR TEĞET GEÇMİŞ

Kurtlar Vadisi dizisinde rol alan ve dizinin dikkat çeken karakterlerinden biri olan Kazım Çarman, aradan uzun yıllar geçmesine rağmen eski halinden hiçbir şey kaybetmemiş. ‘Kazım’ karakteriyle dizinin en renkli, en sevilen karakterleri arasında yer almayı başaran Kazım Çarman’ı görenler 49 yaşındaki ünlü isim için ‘Gençlik iksirini bulmuş’ yorumları yapıyor.

YILLAR ONU HİÇ DEĞİŞTİRMEMİŞ

Uzun süre korumalık yapan ve ilk olarak 2006 yılında ‘Der Sieger’ isimli kısa filmde rol alan Kazım Çarman, 2007 yılında bir dönemin efsanesi olan Kurtlar Vadisi dizisinde ‘Kazım’ karakterine hayat verdi. Dizideki rolüyle çok sevilen ve kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Kazım Çarman, dizi bittikten sonra uzun yıllar yaşamını sürdürdüğü İsviçre’ye geri döndü. Şimdilerde gözlerden uzak bir yaşam süren Çarman, vaktinin büyük çoğunluğunu spora ayırıyor. Sosyal medya hesabından da spor yaptığı anlara ait görüntüleri takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen 49 yaşındaki ünlü ismin son halini görenler ‘Yıllar onu hiç değiştirmemiş’, ‘Hala aynı’ şeklinde yorumlarda bulunuyor.

Başa dön tuşu