Medya

Hülya Avşar’ın tüm fotoğraflarında yer alan bir detay dikkat çekti!

Hülya Avşar hakkında bilinmeyen bir detay ortaya çıktı. Bunu duyunca çok şaşıracaksınız!

Hülya Avşar’ın tüm fotoğraflarında yer alan bir detay dikkat çekti! Hem oyunculuk hem de şarkıcılık kariyerine sahip olan ünlü isim Hülya Avşar hakkında yıllardır dikkate alınmayan bir detay ortaya çıktı. Bu zamana kadar kimse fark etmemiş! Sizler için ufak bir arşiv taraması yaparak bu durumu doğruladık. İşte yıllardır bilinmeyen, farkına varılmayan bir Hülya Avşar detayı…

59 yaşındaki ünlü oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar hakkında yıllardır fark edilmeyen bir detay ortaya çıktı. Bu detayı yıllardır kimse fark etmemiş! Bunu ilk kez haberimizde duyacaksınız!

HÜLYA AVŞAR KOMBİNLERİ

Kadın İsterse, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Masumiyet gibi dizilerde rol almış, Yetenek Sizsiniz Türkiye ve O Ses Türkiye yarışmalarında jüri üyeliği yapmış bunların yanı sıra şarkıcılık kariyeri de bulunan ülkenin önde gelen başarılı yıldızı Hülya Avşar, sahne aldığı konserlerinde giydiği kıyafetlerle asilliğini asla kaybetmiyor. Zarifliği ve komin seçimleriyle sürekli gündeme gelen Hülya Avşar’ın yıllardır fark etmediği bir detayını fark ettik! Bunu daha önce kimse görmemiş!

KONSERLERİNDE BİLE

Başarılı isim Hülya Avşar için ufak bir arşiv taraması yaptık. Bir kadının elleri düşünüldüğünde akla gelen ilk şey tırnak bakımı ve renkli ojeler oluyor. Ancak Hülya Avşar’ın fotoğraflarına dikkatli bir şekilde bakıldığında oje kullanmadığı görülüyor. Ojeli gördüğünüz fotoğraf bir elin parmağını geçmez! Hülya Avşar ne konserlerinde ne de katılmış olduğu fotoğraf çekimlerinde oje kullanmış.

KİMYASAL İÇERİYOR

Renkli ojeler dışarıdan bakıldığında her ne kadar güzel bir hava oluştursa da her kozmetik ürün gibi kimyasal madde içermektedir. Her şeyden önce tırnaklara hava aldırmadığı için sağlık açısından ilerleyen zamanlarda çok büyük sıkıntılara yol açabilmektedir.

Başa dön tuşu