Teknoloji

Haftalık ücretsiz Epic Games oyunları

Her hafta Epic Games ücretsiz oyunları yayınlayarak kullanıcılarına bu deneyimi yaşama fırsatı vermeye devam ediyor. İki ücretsiz oyun bu hafta oyunseverlere ücretsiz olarak sunuluyor. Peki, Epic Games Store ücretsiz oyunları hangileri?

Önde gelen video oyun dağıtım platformu olan, aynı zamanda oyun geliştiriciliğini de sürdüren Epic Games, iki oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına veriyor. Oyuncular 2 Şubat tarihine kadar ücretsiz oyunları kütüphanelerine eklemeliler.

Epic Games ücretsiz oyunları

Oyuncularına hikaye anlatımlı tek oyunculu FPS dünyasını sunan ve buna ek olarak bir de çok oyunculu hayatta kalma oyunu olan Rogue – lite tarzı iki tane oyunu Epic Games Store ücretsiz olarak sunuyor. 2 Şubat saat 18.59’a kadar bilgisayarınıza ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

Hell is Others

Hell is Others, korku PVPVE ve yukardan aşağıya nişancı oyunu olarak karşımıza çıkar. Evinizin güvenliğinde Century City’nin cehennem gibi manzarasına bakıyorsunuz. Delilik ve gerçeklik sınırını aşan sonsuz bir gece şehrinde kendinizi buluyorsunuz. Burada para, kan; avlanın ve yağmalayın.

Adios

Birinci şahıs olarak karşımıza çıkan Adios, verilmiş çetrefilli bir karara sadık kalmakla alakalıdır.

Bir domuz yetiştiricisi olarak Kansas’ta yaşıyorsun. Ekim ayında ve soğuk ayazın ortasındasın. Sabahların rutin hale gelmiş ve artık mafyanın domuzlarını cesetlerden kurtulmak için kullanmasından bıktın. Eski dostun ile bir tetikçi ellerinde cesetle geldiğinde artık bu işte olmak istemediğini söylüyorsun.

Epic Games Store’dan ücretsiz Dishonored

Sonraki hafta, yani 2-9 Şubat Epic Games ücretsiz Dishonored: Death of the Outsider ile City of Gangster sunuyor. Şubatın 2’si itibariyle 19.00’da Epic Games adresinden ücretsiz olarak bilgisayarınıza ekleyin.

 

Başa dön tuşu