Medya

Gülşen’in sıradaki konseri İstanbul için, tarih açıkladı

Şarkıcı Gülşen, 11 Şubat’ta İstanbul’da konser vereceğini açıkladı. Gülşen ayrıca konser için oldukça sabırsızlandığını da aktardı.

Geçtiğimiz aylarda İmam Hatip Liselerinde okuyanlar hakkında kullandığı sözlerden dolayı hakkında hapis cezası çıkmış, ardından cezası ev hapsine çevrilmiş ve cezasını Bodrum’da bulunan evinde tamamlamıştı. Ev hapsi cezasının ardından ilk konserini 31 Aralık’ta İzmir’de veren şarkıcı Gülşen, şimdilerde İstanbul’da yapacağı konser için hazırlanıyor.

Cezasının ardından ilk konserini 31 Aralık’ta İzmir’de veren şarkıcı Gülşen şimdi ise 11 Şubat’ta Volkswogen Arena’da hayranlarıyla bir araya gelecek. Şarkıcı Gülşen 11 Şubat Cumartesi günü vereceği konser için bilet satılarına dün itibariyle başladı.

SABIRSIZLANIYOR

Şarkıcı Gülşen, İstanbul’da 11 Şubat Cumartesi günü Volkswogen Arena’da gerçekleştireceği konser için oldukça heyecanlı olduğunu ifade eden Gülşen Twitter’da bir paylaşım yaparak şu ifadeleri kullandı:

“Büyük İstanbul kavuşmamız çok yakında. 11 Şubat’ta Volkswogen Arena’da birlikteyiz. O akşam nasıl heyecanlıyım ve nasıl özledim anlatamam. O akşam olacaklar için sabırsızlıkla bekliyorum. Geriye sayım başladı bile!”

Başa dön tuşu