Medya

Esra Erol Gülizar olayı bu kadar olmaz dedirtti: Çocuklarını ve kocasını bırakıp TikTok’ta tanıştığı 15 yaşındaki çocuğa kaçtı

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da canlı yayınında izleyiciyi şaşkına çeviren bir olay gündeme geldi. Zaman zaman ilginç olayların ele alındığı programda 23 yaşında 4 çocuk annesi olan bir kadının TikTok’ta tanıştığı 15 yaşındaki bir çocuğa kaçması duyanların ağzını açık bıraktı. 4 çocuk annesi Gülizar Akbulut’un çocuklarını ve eşini bırakarak kaçmasının ardından eşi Hasan Bey, canlı yayına çıkarak olayı tek tek anlattı.

Yaşadığı olaya isyan eden Hasan Bey, eşinin 34 çocuğunu geride bırakarak 15 yaşındaki sevgilisine kaçtığını iddia etti. Hakkındaki iddiaların ardından canlı yayına bağlanan Gülizar Akbulut ise söyledikleriyle herkesi bir kez daha şaşırttı ve bu kadar olmaz dedirtti. Hasan Akbulut ise eşinin canlı yayında söyledikleri üzerine boşanarak çocukların velayetini almak istediğini söyledi.

4 ÇOCUĞUNU BIRAKIP 15 YAŞINDAKİ SEVGİLİSİNE KAÇTI

Kahramanmaraş’ta yaşamını sürdüren Hasan Akbulut, eşi Gülizar Akbulut’un çocuklarını bırakarak TikTok’ta tanıştığı 15 yaşındaki sevgilisine kaçtığını iddia ederek Esra Erol’da canlı yayınına katıldı. 23 yaşında olan eşi Gülizer’ın 4 çocuğunu bırakıp sevgilisine kaçtığını iddia eden Hasan Akbulut, ‘Bir anne 6 aylık bebeğini evde tek başına bırakıp nasıl sevgilisine gider?’ sözleriyle isyan etti.

TİKTOK’TA TANIŞTILAR

Eşi Hasan Akbulut’un canlı yayındaki sözlerinin ardından yayına bağlanan Gülizar Akbulut, Evdeki kocamdan iyi kendisi. Kendisiyle TikTok’tan tanıştık’ diyerek herkesi şaşkına çevirdi. 5,4,2 yaşında ve 6 aylık olmak üzere 4 çocukları bulunduğunu söyleyen Hasan Akbulut, ‘Ben bir kaza geçirdim ve bir süredir hastanelerdeyim. Eşim de bu süreçte çocuklarımı bırakıp evden kaçmış’ dedi.

ŞİDDET İDDİASI

Hakkındaki iddiaların ardından yayına bağlanan 4 çocuk annesi Gülizar, eve geri dönmeyeceğini söyledi. 15 yaşındaki Şahin’e kaçtığına dair iddiaları doğrulayan Gülizar, ‘Ben burada sığınmacı olarak kalıyorum. Evlendim evleneli şiddet görüyorum. Ben evden giderken çocukların yanında kimse yoktu. Evden gece çıkarak 4 km yol yürüdüm.’ ifadelerini kullandı. Olayla ilgili canlı yayına bağlanan bir diğer kişi olan Gülizar’ın kaçtığı 15 yaşındaki Şahin’in babası ise Gülizar Akbulut’un yanlarında olduğunu ve isterlerse imam nikahı kıyabileceklerini söyledi.

ESRA EROL: KAÇTIĞINIZ KİŞİ BİR ERGEN

Duydukları karşısında büyük bir şok yaşayan sunucu Esra Erol ise ‘Kaçtığınız kişi bir ergen farkında mısınız? Ergenliğe girmiş biri’ dedi. Esra Erol’un bu sözlerine yanıt veren Gülizar ise ‘Evdeki kocamdan iyi kendisi. Kendisiyle internetten, TikTok’tan tanıştık’ dedi.

Başa dön tuşu