Medya

Eşcinsel siyasetçi görüntülü konuşmada paçayı ele verdi!

ABD’de yerel bir siyasetçi olan Matthew Heinz, düzenlenen resmi bir görüntülü konferansta yarı çıplak erkek arkadaşının görüntüye dahil olması ile hemen kamerayı kapattı. Heinz’in eşcinsel olduğu biliniyor. Daha sonra açıklamasında onun yakın bir arkadaş olduğunu söyledi.

ABD Arizona eyaletinde bulunan Tuscon’da Yerel Komite Yürütme Kurulu toplantısı görüntülü konferans olarak gerçekleştirilirken ilginç anlara şahit olundu. Hem doktor olan hem de Yürütme Kurulu üyesi olan Matthew Heinz, toplantıya bağlandığında arkasında genç ve yarı çıplak bir erkek çıktı.

“Yakın arkadaşım”

Heinz Karayipler’de bir gemi tatilindeydi, resmi toplantıya da oradan bağlandı. Kadraja giren erkek ise mayolu şekilde bir anda konferans yapıldığını görünce şaşkına döndü. Heinz, aniden kamerayı kapattı. Sonra konferansa bir daha bağlandığı zaman ise yanındaki kişinin yakın bir arkadaşı olduğunu ve beraber tatile çıktıklarını ifade etti. Yanındaki erkeğin ancak 18 yaşında olduğu iddiasına ise 24 yaşında olduğunu söyleyerek cevap verdi.

İlk eşcinsel olarak seçildi

Heinz, eşcinsel olduğu bilinen ve 2008 yılında Arizona Temsilciler Meclisi’ne giren ilk eşcinsel. İki dönemdir görevini devam ettirdi.

Başa dön tuşu