Medya

Ebru Şallı çılgına dönecek! Uğur Akkuş’un eski eşi Gonca derin Müge Anlı’ya çıkıyor! “Kızımı kaçırdı” deyip yardım istedi

Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş ile ilgili iddialar bitmek bilmiyor. Bu defa Uğur Akkuş’un eski eşi Gonca Derin flaş bir iddiayı gündeme getirdi. Kızının eski eşi tarafından kaçırıldığını söyleyen Gonca Derin Müge Anlı’ya çıkıyor.

Ebru Şallı çılgına dönecek! Uğur Akkuş’un eski eşi Gonca derin Müge Anlı’ya çıkıyor! “Kızımı kaçırdı” deyip yardım istedi. Ebru Şallı ve Uğur Akkuş çifti geçtiğimiz günlerde şiddet iddiaları ile gündeme gelmişti. Şiddete uğradığı yönündeki iddiaları yalanlayan Ebru Şallı’nın karakola gittiği ortaya çıkmıştı. Ebru Şallı ise eşini “aile arasında böyle şeyler olur” diyerek savununca tepki çekmişti. Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş ile ilgili bu defa çocuk kaçırma iddiası gündemde.

Uğur Akkuş’un eski eşi Gonca derin dün akşam saatlerinde sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak herkesi şaşkına çevirdi. Eski eşi Uğur Akkuş’un kızını kaçırdığını iddia eden Gonca Derin Müge Anlı’ya çıkacağını söyledi.

MÜGE ANLI’YA ÇIKACAĞINI AÇIKLADI

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş’un yatak aşkının ortaya çıkması sonrasında olaylı bir boşanma süreci geçiren Gonca derin Yine sosyal medyayı çalkalayan bir iddiada bulundu. Kızı Aden’in babası tarafından kaçırıldığını söyleyen Gonca Derin, Kızının ağlayarak kendisini aradığını ve kızına ulaşamadığını dile getirdi. Gonca derin kızına ulaşamaması durumunda Müge Anlı’ya çıkacağını da söyledi.

SOSYAL MEDYADAN KONUŞMA KAYDINI PAYLAŞTI

Uğur Akkuş’un eski eşi Gonca Derin aynı zamanda kızı ile konuşmalarını kaydettiği ses kaydını sosyal medya hesabından da paylaştı. Gonca derinin bu paylaşımı sonrası gözler Ebru Şallı ve Uğur Akkuş a döndü. Konu ile ilgili Uğur Akkuş’tan henüz bir açıklama gelmedi.

KIZINA KAVUŞTUĞUNU DUYURDU

Kızını alamaması durumunda Müge Anlı’ya çıkacağını söyleyen Gonca Derin bugün ise sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak kızına kavuştuğunu duyurdu. Eski eşini çocuk kaçırmakla suçlayan Gonca Derin, Kızımızı Feriköy Çocuk Şube’ye teslim ettiler. Hepinize sonsuz teşekkür ediyorum. Destek olan, dua eden herkese çok çok teşekkür ederim. Sabah 5.30’da kızımızı aldık. Evimize gidiyoruz. Şükürler olsun.’ dedi.

Başa dön tuşu