Medya

Darmaduman dizisinin günü değişti! Final öncesi son çıkış: Hayranları kara kara düşünmeye başladı

FOX TV’nin yeni dizisi Darmaduman’ın günü değişti. Kanalın gün değişikliğine gitmesi izleyicileri korkuttu. Çünkü gün değişikliğine gidilen dizilerin aradan kısa bir süre geçtikten sonra eğer beklenen izlenmeyi yakalayamazsa final yapma ihtimali çok yüksek. Ekranların yeni gençlik dizilerinden biri olan Darmaduman’ın gününün değişmesi de dizinin hayranlarını düşündürdü. Bu dizi için finalden önce son çıkış olabilir. Bu sebeple dizinin fanları yeni gününde izlenmenin çok iyi olması için sosyal medya üzerinden paylaşım yapmaya başladı.

Ekim ayında ekran hayatına başlayan Darmaduman dizisinde gün değişikliğine gidildi. Kısa sürede ilgi gören ve ekranın favori dizilerinden biri olmayı başaran dizinin gününün değişmesi akıllara final ihtimalini getirdi. Yeni sezonun en dikkat çeken yapımlarından biri olan dizinin artık Cumartesi akşamı ekrana gelecek olması hayranlarını endişelendirdi. Cumartesi akşamı çok güçlü yapımlar ekrana geliyor ve özellikle Gönül Dağı’nın yayınlandığı Cumartesi akşamı Darmaduman’ın ne kadar ilgi göreceği soru işareti yarattı.

GÜNÜ DEĞİŞTİ

Yeni sezonun iddialı yapımları arasında gösterilen Darmaduman’ın yayın günü değişti. Perşembe akşamları ekrana gelen dizi artık Cumartesi akşamı izleyicisiyle buluşacak. Dizinin sosyal medya hesabı üzerinden paylaşılan gönderide Darmaduman’ın yeni gününde 19 Kasım 2022 Cumartesi akşamı yeni bölümüyle saat 20.00’de FOX TV’de olacağı duyuruldu.

FİNAL ÖNCESİ SON ÇIKIŞ

Başrollerinde Hafsanur Sancaktutan, Mert Yazıcıoğlu, Aytaç Şaşmaz, Aslıhan Malbora, Necip Memili ve Nur Fettahoğlu gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Darmaduman dizisinin gün değişikliği kafaları karıştırdı. Dizinin reytingleri şimdilik iyi gidiyor ancak yapılan gün değişikliği dizinin hayranlarının aklına final ihtimalini getirdi. Sosyal medya üzerinden dizi ile ilgili yorum yapan ve gün değişikliği ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan sosyal medya kullanıcıları, ‘Final öncesi son çıkış’ şeklinde ifadeler kullandı.

Başa dön tuşu