Medya

Çocuklar için 45 Park’ta eğlence merkezi açılışı yapıldı

Manisalılar 45 Park’ın hazırladığı birbirinden farklı aktivitelerle bir araya gelmeye devam ediyor. 45 Park’ta artık çocuklarında eğlenebildiği etkinlikler bulunuyor. Cumartesi ve Pazar günleri çocuklara özel olarak palyaçolar, balon, maskotlar, yüz boyama ve bunlar dışında bir çok etkinlik imkanı sunuluyor. 45 Park’taki çocuklara özel etkinlikler arasında doğum günü gibi organizasyonlar ve partiler için rezervasyon yaptırılabiliyor.

Manisa’da içerisinde önemli markaları bulunduran 45 Park, artık çocuklarında hafta sonu özel etkinliklerle eğlenebileceği bir yer haline geldi. Manisalıları farklı etkinliklerle buluşturan ve çocuklara gün boyu özel, renkli, neşeli eğlenceler sunan 45 Park aktivitelerine aileler de eşlik edebiliyor.

Çocukların eğlenceli etkinlikler arasında koşturacağı bir günde yüz boyamalar, çocuklara özel alan, palyaçolarla eğlence gibi birçok aktiviteyi 45 Park sunuyor. Küçükler hem eğlencenin tadını çıkarıyor hem de güvenli bir biçimde keyifli zaman geçirmeleri mümkün oluyor. Düzenlenen renkli programlar eşliğinde her hafta sonu sürprizler minikler için sunuluyor.

doğum günü ve tüm partiler için rezervasyon

Küçüklere özel, unutulmaz anların yaşanacağı doğum günü partileri istiyorsanız organizasyonu 45 Park’tan isteyebiliyorsunuz. Farklı hediyeler, oyunlar, sürpriz eğlencelerle Manisalılar çocuklarına unutulmaz bir yaş günü yaşatabiliyor. Rezervasyon için 45 Park’ı arayabilirsiniz.

Başa dön tuşu