Medya

Cem Yılmaz ve Seda Akman çifti ilk kez birlikte görüntülendi! Yılın sürpriz çifti onlar oldu

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, özel hayatıyla gündemde yer almaya devam ediyor. Daha önce Serenay Sarıkaya, Defne Samyeli ve Rüya Demirbulut ile aşk yaşayan Yılmaz, gönlünü oyuncu Seda Akman’a kaptırdı. Bir süredir aşk yaşadıkları iddia edilen ünlü çiftin ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih ettiği öğrenildi. Yılın sürpriz aşk bombası olarak magazin manşetlerinde yerini alan ünlü çiftin haftalar önce ilk kez birlikte objektiflere takıldığı ortaya çıktı.

Başarılı bir kariyere sahip olan ünlü komedyen Cem Yılmaz, özel hayatıyla da magazin manşetlerinde sık sık yer almakta. Son olarak Rüya Demirbulut ile yaşadığı aşkla gündem olan Cem Yılmaz, özel hayatıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Aradığı mutluluğu bulamayan ve bir süre yalnız olmaya karar veren ünlü komedyenin gönlünü oyuncu Seda Akman’a kaptırdığı ortaya çıktı. İki ünlü ismin ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih ettiği öğrenildi.

CEM YILMAZ VE SEDA AKMAN’DAN İLK FOTOĞRAF

Cem Yılmaz, özel hayatıyla ilgili soruları yanıtsız bırakırken ünlü komedyenin Seda Akman ile yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor. Aşklarını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ikilinin geçtiğimiz haftalarda bir mekandan çıkarken beraber görüntülendiği ancak magazincilerin sorularını yanıtsız bıraktıkları ortaya çıktı. Ne Cem Yılmaz, ne de Seda Akman’dan aşk haberleriyle ilgili herhangi bir açıklama gelmezken, ünlü komedyenin Seda Akman’a son filmi Ayzek’le Bir Gece’de kısa bir rol verdiği öğrenilmişti.

SEDA AKMAN KİMDİR?

13 Ocak 1978 yılında Kütahya’da dünyaya gelen oyuncu Seda Akman, Ankara Bilkent Üniversitesi’nde diksiyon ve oyunculuk üzerine kurs gördü. Ankara’da yaşamını sürdürdüğü dönemde 1998 yılında Miss Palmolive seçildi. Yine 1998 yılında 23 ülke güzelinin katılım gösterdiği Miss Intercontinental yarışmasında dördüncü oldu. 1999 yılında Best Model of Turkey yarışmasında Best Fotomodel seçildi. Daha sonra İstanbul’a yerleşti ve 2000-2004 yılları arasında program sunuculuğu yaptı. 2003 yılından beri TV dizilerinde oyunculuk yapan Akman, ilk oyunculuk deneyimini ise ATV ekranlarında yayınlanan Ölümsüz Aşk dizisinde yaşadı. Ünlü oyuncu, Mühürlü Güller, Yazı Tura, Bir İstanbul Masalı, Balans ve Manevra, Kanlı Düğün, Aşk Yolu, Emret Komutanım, Emret Komutanım Şah Mat, Annem, Arka Sokaklar, Küçük Sırlar ve Behzat Ç. gibi yapımlarda da rol üstlendi.

 

Başa dön tuşu