Medya

Arsevi Yeter’in paylaşımı Tuğba Özerk’i gündeme getirdi! Cenazeye alkollü katıldı iddiası ortalığı karıştırdı

Müzisyen Nazmi Sunal’ın kızı Arsevi Yeter, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündem oldu. Geçtiğimiz hafta kalp krizi sonucunda babası Nazmi Sunal’ı kaybeden Arsevi Yeter’in sosyal medyada yaptığı bir paylaşım gündeme bomba gibi düştü. Yeter, isim vermeden bir şarkıcı ile çalışmayı bıraktığını bildirdi. ARsevi Yeter’in bu paylaşımından sonra akıllara ünlü şarkıcı Tuğba Özerk geldi.

Nazmi Sunal, geçtiğimiz hafta geçirdiği kalp krizi sonucunda hayatını kaybetti. Nazmi Sunal’ın kızı Arsevi Yeter, gece yarısı sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla herkesi şaşırttı. Arsevi Yeter, sitem ve kızgınlıkla karışık paylaşımında isim vermeden bir şarkıcıyla çalışmayı bıraktığını açıkladı. Bu şarkıcıyla çalışmalarını neden sonlandırdığına dair de detaylı bilgiler verdi. İşte Arsevi Yeter’in gündem olan o paylaşımı ve tüm detaylar…

‘BABAMIN CENAZESİNE ALKOLLÜ GELDİ’

Nazmi Sunal’ın kızı ARsevi Yeter, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda isim vermeden bir şarkıcıyı hedef aldı. Yeter paylaşımına, ‘Babamın cenazesine alkollü gelip yaptığı aşırı davranışlar nedeniyle. Gerek hafta sonu sağlığı bahanesi ile işi iptal ettirip yalan söylemesi nedeniyle. Hem mekan çalışanları hem müzisyenlerin zor durumda kalmasını sağlaması nedeniyle. Hasta olduğuna üzülürken aynı gece bir gece kulübünde eğlenirken çektiği videoları bana gönderen şarkıcı ile çalışmadığımı bilgilerinize sunarım.’ notunu düştü.

TAKİPTEN ÇIKTILAR

Arsevi Yeter ile müzisyen eşi Murat Yeter, ünlü şarkıcı Tuğba Özerk ile çalışıyordu. İki ismin de sosyal medyadan Özerk’i takipten çıkması ve Tuğba Özerk’in sosyal medyada bulunan menajerlik bilgilerini silmesi Arsevi Yeter’in söz konusu paylaşımında isim vermeden Tuğba Özerk’ten bahsettiği iddialarını güçlendirdi. Tuğba Özerk’ten henüz bu konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi. Yaşanan gelişmelerin ardından Arsevi Yeter’in Özerk ile tüm ilişkisini kestiği düşünülüyor.

 

Başa dön tuşu