Medya

Armağan Çağlayan kansere yakalandı! Armağan Çağlayan kimdir? Armağan Çağlayan kaç yaşında?

TV programlarıyla tanınan ve şimdilerde YouTube’daki programıyla adından söz ettiren Armağan Çağlayan, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla sağlık durumu hakkında bilgi verdi ve işlerine zorunlu bir ara vermek zorunda olduğunu belirtti. Yıllık sağlık taramasını yakın bir zamanda yaptırdığını ve akciğerinde bir kitle tespit edildiğini belirten Çağlayan, ‘Yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı’ dedi.

Bir döneme damgasını vuran Popstar yarışmasında jüri koltuğunda oturan ve yaptığı çok sayıda TV programıyla ekranda yer alan Armağan Çağlayan, son dönemde YouTube’da çektiği videolarla gündeme geliyordu. Sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlü isimler arasında olan Çağlayan, son paylaşımında kansere yakalandığını açıkladı ve önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağını ekledi. İşte tüm detaylar…

‘AKCİĞERİMDE BİR KİTLE TESPİT EDİLDİ’

Türk televizyon yapımcısı ve avukat olan Armağan Çağlayan, bugün yaptığı sosyal medya paylaşımında sağlık durumu hakkında sevenlerine bilgi verdi. Yakın zamanda yıllık sağlık taramasını yaptırdığını söyleyen Çağlayan, ‘’Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım. Bu sebeple 5 aydır sahnelemekte olduğumuz ‘Size Anlatacaklarım Var’ gösterisine 25 Kasım Cuma günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonra zorunlu bir ara verip, devam eden günlerdeki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz.’ ifadelerine yer verdi.

ÜNLÜ İSİMLERDEN GEÇMİŞ OLSUN MESAJLARI YAĞDI

Çağlayan açıklamasının devamında ise ‘Ancak çalışmak benim için her zaman olduğu gibi, şimdi de hayata bağımı sağlayan en önemli motivasyon kaynağı. Bu yüzden o zorunlu arayı fazla uzatmadan işimin başına döneceğim. 18 Aralık’ta Kadıköy’de Halk Eğitim Merkezi’nde yeniden görüşmek dileğiyle.. Dedikodu ve yanlış haberlerin önüne geçmek için buradan sık sık süreçle ilgili kısa bilgilendirmeler yapacağım. Herkese tek tek yanıt veremeyeceğim için şimdiden anlayış rica eder, sevgi ve esenlikler dilerim.’ ifadelerini kullandı. Armağan Çağlayan’ın sağlık durumu ile ilgili bilgilendirme yaptığı paylaşımının altına Petek Dinçöz, Berfu Yenenler, Kubat, Gonca Vuslateri ve Erol Köse gibi ünlü isimlerden geçmiş olsun mesajları yağdı.

 

 

 

Başa dön tuşu