Medya

Arka Sokaklar Mesut komiser geri dönüyor! Şevket Çoruh paylaştığı bu kare ile güzel haberi verdi

Ekranların en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar’ın sevilen karakterlerinden ‘Mesut Komiser’e hayat veren ünlü oyuncu Şevket Çoruh, dizinin yeni sezonu başlamadan hemen önce diziden ayrıldığını duyurmuş ve uzun yıllardır yer aldığı projede artık olmayacağını açıklamıştı. Şevket Çoruh’un bu ayrılığı hem kendisini hem de Arka Sokaklar izleyicisini bir hayli üzmüştü. Ünlü oyuncunun ekrana yeniden ne zaman geri döneceği ise hayranları tarafından merak edilmeye başlanmıştı.

Arka Sokaklar dizisinde hayat verdiği ‘Mesut Komiser’ karakteri ile herkesin sevgisini kazanan Çoruh, ayrılık kararıyla sevenlerini üzmüştü. Başarılı oyuncu Şevket Çoruh’u yeniden ekranlarda görmek isteyen hayranları ise ünlü oyuncunun yeni projesini merak etmeye başladı. Hayranlarını fazla bekletmeyen Çoruh’un yeni adresi belli oldu. Yoluna dijitalde devam etme kararı alan ünlü oyuncunun yeni adresi Netflix oldu.

SETTEN BİR KARE PAYLAŞTI

Instagram adresinden hayranlarını heyecanlandıran bir paylaşımda bulunan Şevket Çoruh, Afşin Kum’un aynı adlı romanından ekrana uyarlanan yerli Netflix dizisi Sıcak Kafa’nın setinden bir karesini paylaştı. Ünlü oyuncunun bu paylaşımına kısa sürede beğeni ve yorum yağdı.

SICAK KAFA OYUNCULARI

– Hazal Subaşı

– Osman Sonant

– Kubilay Tunçer

– Tilbe Saran

– Haluk Bilginer

– Gonca Vuslateri

– Emre Yıldırım

– Erdem Akakçe

– Hakan Gerçek

– Barış Yıldız

– Furkan Kalabalık

– Arda Anarat

– Şebnem Hassanisoughi

– Cüneyt Uzunlar

– Şevket Çoruh

– Zerrin Sümer

ARKA SOKAKLAR’A VEDA ETTİ

Ekranların sevilen yüzü başarılı oyuncu Şevket Çoruh, uzun yıllardır rol aldığı ve herkesin hayran kaldığı ‘Mesut Komiser’ rolüyle bütünleştiği sevilen dizi Arka Sokaklar’a veda etmişti. Sosyal medya hesabından duygusal bir veda mesajı paylaşan Çoruh, dizinin 17. sezonunda kadrodan ayrıldı.

Başa dön tuşu