Medya

Arka Sokaklar dizisinin çekimleri durdu! Dizinin yapımcısından şaşırtan karar, 17. sezonda sürpriz veda

Uzun yıllardır Kanal D ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi olan Arka Sokaklar’ın yeni sezonu da büyük ilgi görmüş ve 17. sezon izleyiciyi yine ekrana kilitlemişti. Final yapması beklenen ancak başarılı reyting sonuçlarıyla yeni sezonda da yoluna devam eden Arka Sokaklar dizisinin yapımcısından sürpriz bir karar geldi. Arka Sokaklar’ın çekimlerine 45 gün ara verildiği öğrenildi.

Oyuncu kadrosu ve sürükleyici konusuyla uzun yıllar ekranda kalmayı başaran efsane dizi Arka Sokaklar’ın yeni sezonu yine izleyiciden büyük ilgi gördü. Ancak dizinin yapımcısından çekimlere ara kararı geldi. Sevilen dizi Arka Sokaklar’ın çekimlerine 45 gün ara verildi. Bu şaşırtan aranın yapım şirketinin kanaldan ödeme alamadığı için verildiğine dair iddialar var.

ÇEKİMLERE 45 GÜN ARA

Başrollerinde Zafer Ergin, İlker İnanoğlu, Oya Okar ve Özgür Ozan gibi sevilen oyuncuların yer aldığı Arka Sokaklar, 17. Sezonunun henüz başında şaşırtan bir karar aldı. Yapım şirketinin kanaldan ödeme alamadığı için çekimlere 45 gün ara verme kararı aldığı öne sürüldü.

BÖLÜM STOĞU BULUNUYOR

Yapım şirketi ise kanaldan ödeme alınamadığına dair iddiaları net bir dille yalanladı. Ancak dizinin çekimlerine 45 gün ara verileceğine dair iddiaları doğruladı. Çekimlere ara verme kararının yapımcı Türker İnanoğlu’nun kararı olduğu belirtildi. Dizinin daha önce 10. sezonunda da böyle bir arası oldu. Ancak dizinin sadece bir bölüm stoğu bulunuyor ve kanalın stokta bir bölümü yayınladıktan sonra nasıl bir yol izleyici merak ediliyor.

ŞEVKET ÇORUH 17. SEZONDA VEDA ETMİŞTİ

Öte yandan dizinin oyuncu kadrosundan ayrılmak isteyen isimler olduğu da konuşuluyor. Bilindiği gibi dizinin ‘Mesut Komiser’i ünlü oyuncu Şevket Çoruh, uzun yıllardır kadrosunda yer aldığı diziden 17. sezonda ayrılmıştı.

 

Başa dön tuşu